Rüyada Ayağının Koklandığını Görmek

Rüyada ayağının koklandığını görmek adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine, rahat yaşayacağına, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına, zarar veren bir kişinin haneden gönderileceğine, sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bir sorunun tersine çevrileceğine alamet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin mutlu ve sağlıklı olacağına, kendisinde gücü, kudreti ve cesareti bulacağına, hayaline kavuşacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayağının koklandığını görmek Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, günahlarından tövbe etmeye, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sorunların biteceğine, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin maddi sıkıntılarından kurtulacağına, rızkının genişlemesine ve kazancının artmasına vesile olacak işlere gireceğine, başarılı ve kazançlı olacağına, gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına, geçim sıkıntısının olmayacağına yorulur.

Rüyada ayağının koklandığını görmek bedeninde bir yara veya bir rahatsızlık var ise iyileşeceğine, bir yakınına açtığı sırrın kimselere söylenmeyeceğine, işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına, dış ticarete atılacağına, girilecek bir işin fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, tırnağından arttırarak tahmin edilemeyecek işler başaracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin aile hayatında sevinileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan en kısa zamanda kurtulacağına, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, eşi tarafından yüceltileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elmira

rüyada sevdiğim çocuk, kardeşim ve bir kaç kişi vardı. onlar oturuyodu bense sandalyeye yaslanıp ayaklarımı kardeşimin ve sevdiğimin oturdukları yere uzatmıştım. kardeşim birden ayakların kokuyor dedi. sevdiğim çocuk bi bakim dedi ve ayaklarimi belki 15 defa kokladı. tabi bende bundan rahatsız oluyordum. kokluyordu biraz geçtikten sonra bir daha kokluyordu. böylece bir şeydi