Rüyada Ayakkabı Giyip Koşmak

Rüyada ayakkabı giyip koşmak hayır işlerinden geri kalmayacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, işinin ehli olacağına, uzun zamandır hasretini çektiği biriyle kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı gören kişinin anne baba duası alınacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına, tatsız geçen bir dönemin düzeleceğine, dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, ticarette şansının yaver gideceğine, esenleyeceğine delalet eder.

Rüyada topuklu ayakkabı giyip koşmak zan altında bırakıldığı bir konuda gerçeklerin açığa çıkacağına, refahının ve varlığının artacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre tarımla uğraşıyorsa bereketli bir dönem geçireceğine ve kazançta artış olacağına, bunaldığı işlerine ara vererek rahat bir nefes alacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, çok daha huzurlu bir insan olacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine alamet eder.

Rüyada yeni ayakkabı giyip koşmak sıkıntılarının hafifleyeceğine, elinin bollaşacağına, büyük bir sıkıntısını ve sorununu çok büyük çaba sarf ederek çözüme kavuşturacağına ve yakın bir dostunun çok rahat bir duruma gelmesine yardım edeceğine, ailesinin mutluluğu için malından ve parasından vazgeçmeyi dahi göze alacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, güvendiği bir iş arkadaşının sıkıntılarının üstesinden gelmesinde destek olacağına, kolaylık elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibinin yüzünün güleceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, yaşadığı huzurun biteceğine, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, iş yaşamında çok daha iyi koşullara sahip olacağına rivayet eder.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Ayakkabı Giyip Koşmak” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda ayağımda ayağımı çok sıkan ve yara yapmış bir ayakkabı vardı. bir ayakkabıcıdan ayakkabı almaya karar veriyordum. önce siyah ayakkabı deniyordum. sonra beğenmeyip krem rengini giyiyordum. ve aldığım ayakkabı çok rahat ve çok beğendiğim bir ayakkabıydı. yeni aldığım ayakkabı ayağımdayken koşarak evime doğru gidiyordum. yanımda ilk okuldan kız arkadaşlarım vardı.

    • Sevgili Ergin,
      Bu rüya mutluluğa, keyfe ve rahatlığa işarettir. Rüya tabirine göre kişinin uğraşmış olduğu işlerde kar elde edeceğine ve fayda göreceğine; hayırlı vakti geldiğinde hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına; gerçekleşecek güzel gelişmeler sonucunda keyfinin, huzurunun ve neşesinin yerine geleceğine; gelecek dönemde büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine yorulmalıdır.
      Gündüz Niyetine rüyanız hayırlara vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim