Rüyada Ayakkabı Mağazasına Gitmek

Rüyada ayakkabı mağazasına gitmek lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, uzun süredir görüşmediği bir yakınının müjdeli haberle geleceğine, sevdiği kişiler ile bir daha ayrılmamak üzere bir araya geleceğine, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, şükrederek yaşayacağına işarettir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, üzüntülü günlerin sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan eve kavuşulacağına, yakınlarının iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ayakkabı mağazasına gitmek subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına, dininden vazgeçmeyeceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, ne gelecek ne de işsiz ve aşsız kalma korkusu yaşamayacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine işaret eder.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, başarılarının artacağına, devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiç bir şeyin kalmayacağına delalet eder.

Rüyada yeni ayakkabı mağazasına gitmek şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, doyasıya sefa süreceğine, dua alacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, işlerin yakın zamanda açılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin isteklerine ve arzularına kavuşacağına, hastalıkların son bulacağına, uzun zamandan beri aksayan işlerin kısa süre içinde düzeleceğine, varolan borçların ödeneceğine, çok doğru bir yol tutulacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments