Rüyada Ayla Güneşi Aynı Anda Görmek

Rüyada ayla güneşi aynı anda görmek başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, sorunlarının çözüleceğine, borçlarının biteceğine ve üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, haksızlığa ve iftiraya uğrayan masum bir iş arkadaşına kol kanat gereceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin borçlarını ödeyeceğine, yaşamın kolaylaşacağına, yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, hayal ettiği her şeye yakında kavuşacağına, içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada ayla güneşi aynı anda görmek imkân sahibi olacağına, düşmanların yenileceğine, rahat ve güzel günler geçireceği günlerin geçici değil, bir ömür olacağına, başarılı bir kişi olunacağına, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına delalet eder.

Rüya kitabına göre kötü durumların ortadan kalkacağına, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, ticaret ehli kimse olacağına, sektörde ve pazarda önemli bir yer edineceğine, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, rahat nefes alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ayla güneşi aynı anda görmek aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, imkân sahibi olacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına, diğer aile bireylerinin de kendisinin zamanında tamamlaması gereken bir işe katılacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına işaret ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibinin aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getirecek ve hedeflerin karşılık bulacağı bir işe girişileceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
9 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mehtap

Rüyamda bir arkadaşımla deniz kenarında bir dağa tırmanıyorduk ama çok yüksekti. Arkadaşıma yüksekten korkarım derken o beni tutuyordu ve düşmedik. Önümüzde çarşaf gibi masmavi deniz vardı. Gökyüzünde güneş ve ay kocamandı. Manzarayı izledik ve dağdan sağsalim indik

Alperen

Rüyamda hava karanlıktı. Sonra hava aydınlandı. Çünkü sırayla ay gitti. Güneş geldi. Saate baktım. Saat 6:30 du. Sabah namazını kaçırdım diye düşündüm.

Alperen

Teşekkürler

Kübra

Hocam rüyamda kocaman bir deniz kil topraktan yapılmış gemiler var onlarda hiç görmediğim kadar büyük içinde sanki peygamberler zamanından insanlar var kıyafetleri öyle. Sonra ben fotoğraf çekiyorum bakıyorum ay batarken güneş doğuyor ama ikisi yan yana daha karışık bir çok ayrıntı vardı ama beni etkileyen bu kısmı

Yıldız mzye

Hocam,rüyamda ömrümün son günüymüş birazdan ölecekmiş im uzaktan güneşe bakıyorum batmak üzere az kaldı diye düşünüyorum omzunun üzerinden yana bakınca ay ve güneş yanyana parlak bir şekilde görüyorum sizde görüyor musunuz diye sorarken uyandım ,,, yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler