Rüyada Diş Telinin Koptuğunu Görmek

Rüyada diş telinin koptuğunu görmek sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, bir istek üzerine girdiği bir işte çok hayırlı ve güzel bir geleceğe sahip olacağına, sağlığının yerine geleceğine, kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına, çok büyük hayır duaları alacağına ve Allah katında yüksek mevkilere ulaşacağına rivayet eder.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, bazı önemli konulardaki kendisine güvenilen kişiler tarafından alınan fikirler sayesinde iyi gelişmeler yaşanacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına, ekmeğinin artacağına, çalışmaların bol kazanç getireceğine, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine işarettir.

Rüyada diş telinin koptuğunu görmek moralinin yükseleceğine, kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, artan özgüveninin de yardımı ile çok uzun zamandan beri ara verdiği gönül ilişkilerine geri döneceğine ve yeni bir aşka yelken açacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Ayrıca bu rüya içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışıldığı sırada gelen bir yardım ile bu durumdan kurtulacağına, zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, hayırlı bazı kişiler ile yeni projelere girmek için ortaklık kuracağına, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına tabir olunur.

Rüyada diş telinin koptuğunu görmek başarıya ve zafere doymayacağına, kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, hayatın temposunun yükseleceğine, güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına, çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, değer verdiği gibi kıymet göreceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşadıklarının, gördüklerinin, duyduklarının, okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatih

3 yıl önce diş teli taktırmıştım çıkardılar ve dişimin arkasında kalan sabit teller vardı rüyamda onların çıktığını gördüm ve sabah uyandım gün içinde rüyam gerçekleşti diş telim çıktı benim başıma sürekli geliyor bunlar rüyamda papağan gördüm ve evimin önündeki parkta sabah uyandım geçerken baktım ağaçta papağan var bu nasıl bi ihtimal herkesin başına gelmez sanırım Hakkari’de askerlik yapan bir arkadaşımı görmüştüm sabah baktım evin önünden geçiyor seslenemedim şoktan çocuğa merak ediyorum

Bilinmiyor

Rüyamda diş teline dilimle hafif oynadım ve diş tellerimin hepsi yerinden çıktı. Başımı aşağıya eğdim ve diş tellerinin hepsi elime düştü.

Özge

Aynada kendime bakarken diş telimin kırıldığını görüp dişçiye fotosunu atıyordum ve beni oraya çağırıyorlar bende gidiyorum. Ardından tekrardan işlem yapacaklarını söylerken Sağ arka tarafta ki dişlerimin düştüğünü hissediyorum ve hepsi elime geliyor. Bende diş telimi çok sıktınız , sizin yüzünüzden oldu diyerek ağlıyorum ve bana takma dişi onlar yapacağını söylüyor. Ardından konuştuğum(gerçekte)benim için diş maliyetini karşılamak için arkadaşlarından yardm alıyor ama ben onlardan kaçıyorum ve

Onur

Rüyamda diş telindeki braket yapışkanı çıkıyordu oynuyordu

Zeynep

Rüyamda dişteli taktırmak için babamla doktora geliyoruz.Adamın yanağında yara izi var sürekli dikkatimi çekiyor. Adam diyorki”Ama biraz acıyabilir acımıycağının garantisini veremem”derken teli çıkarıyor.Tıpkı yaya benziyor.Ben tel taktırmayı çok istiyorum ve acıycanı önemsemeden evet diyorum heyecanla.”ama benim dişlerim düzgün değil ki, yani bazılarına dolgu gerek” diyorum olsun diyor.Üst dişlerime takıyor beklediğimden azacıyor. Ama biraz bekleyince tel gevşiyor.Aşağı doğrusallanıyor hafiften

Edyta

Rüyamda dis teli takiyorum. Fakat dis teli kopuyor, ben de cikarmaya calisiyorum, cikartirken birkac disim de cikiyor.

Melek

Merhaba benim üst çenemde yaklaşık 3 aydır diş teli var rüyamda ise sabah kalktığımda diş telim braketlerle birlikte çıkmıştı tel elimde kalıyordu sonra alt çenemdeki büyük azı dişimde çıkmış ve ağzımın içinde görüyorum sonra alıyorum bu şekilde bi anda uyanıyorum manası nedir acaba çok garipsedim, yorumlarınız için teşekkür ederimm..

İsim vermek istemiyorum

Rüyamda bir anda diş telim çıkıyordu alt üst ikiside ve sonra bir anda ağlamaya başlıyordum

Yağmur

Ben rüyamda diş teli taktırıyordum ama diş telim kopuyordu onarmaya calisiyordum ama olmuyordu ve çok üzülüyordum daha sonrasinda gidip yeni bir diş teli taktiriyordum

Anonim

Rüyamda ön dişimdeki tel düşüyor kayboluyor ve daha sonra onu bulup takmaya çalışıyorum