Rüyada Tüp Patlaması

Rüyada tüp patlaması elinin bolluk göreceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, ailesi ve sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına işarettir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kişinin kendini çok iyi hissedeceğine, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına, yaşamına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, işinde uzman birisinin sorunlarını çözmesinde ve iş konusunda destek olacağına, kapalı olan kısmetinin açılacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada araba tüpü patlaması işlerinin hafifleyeceğine, hastalıklarının azalacağına, her daim Allah yolunda olacağına, hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, mütevaziliğini asla elden bırakmayacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, maddi açıdan çok iyi bir konuma kavuşulacağına, talihin ve kısmetin her geçen gün daha da artacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, hayat kalitesinin yükseleceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına rivayet eder.

Rüyada büyük tüp patlaması evliliğinde mutlu olacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına, bahtının güzelleşeceğine, kendisine kötülük yapan bir kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına yorumlanır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin sorunlarının ve korkularının bitmesini sağlayacağına, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kendisini ferahlamış hissedeceğine, daha iyi imkânlara sahip olacağına, yüzünün gülmeye başlayacağına, güzel günler göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada elinde tüp patlaması kavgaların ve anlaşmazlıkların vuku bulduğu bir ortamın sayesinde düzeleceğine, birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, içinden çıkılmayacak durumlara düşmeyeceğine, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine, eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına rivayet eder.

Rüyada evde tüpün patlaması istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, aile bireyleri ile bir soruna karşı ortak çözüm bulunacağına, dünya nimetlerinin pahalı ve lüks olanlarına kavuşacağına, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, huzurlu, sıhhatli, mutlu, uzun ömre, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine işaret eder.

Rüyada evin içinde tüp patlaması işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, evlat sahibi olunacağına, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, bebek sahibi olunacağına, kalkınacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine rivayet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin kısa sürede kariyer planında çok yukarılara çıkacağına, huzurunu yerine getireceğine, eşinden yana huzurlu olacağına, hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, çok büyük kazançlar sağlanacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada mutfak tüpü patlaması yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine, sıkıntıların ve dertlerin geride kalacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, geçiminin yerinde olacağına alamettir.

Rüyada oksijen tüpü patlaması sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, imkânların çok daha iyi olacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa yorulmaktadır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibinin çarelere ve çözümlere kavuşacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, bilincin artacağına, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına, isteklerini elde ederken zorluk çekmeyeceğine, daha bir sevileceğine inanılmaktadır.

Rüyada piknik tüp patlaması kısmetinin ve şansının açık olacağına, anne babasının istediği yoldan gideceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, dertlerinden yavaş yavaş kurtulacağına, kendisine kötülük yapan bir kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına, dünya yaşamının da ahiret hayatının da kişinin istediği gibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Ayrıca bu rüya meslek hayatında ilerleme ve gelişme göstereceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına, rızkının genişleyeceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, hayatında geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine yorumlanır.

Rüyada yangın tüpü patlaması en kötü zamanındaki olumsuzlukların bir kişi tarafından düzeltileceğine, başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, sorunlarından kurtulacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine yorumlanır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, sevdikleri ile olan güzel zamanlarının tadını çıkaracağına, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına, istediği her şeye kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yüzüne tüp patlaması uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, işinde ilerleyeceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağına, ele geçen kazancın günden güne artacağına, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına, evlatlarının yüksek makamlara geleceğine yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ünal

Selamun aleyküm…
Rüyamda eve gelen tüpü takmaya çalışırken gaz kaçırması ve biraderimin elinde sigara ile evde olduğunu ve sonra ikimizinde dışarı çıktığını görüyorum. Sonra patlamayı görmüyorum ama hissiyat olarak var.
En küçük yeğenimin patlamadan dolayı yaralandığını ve öldü mü bayıldımı anlamadım ama feryat figan kucağına alıp dışarı çıkıyorum öldü diye. Korku ile uyanıyorum. Yorumu nedir ?

Meral

Rüyamda balkonda küçük tüpü eşim kalmaya çalışırken tüp patlıyor eşim havaya uçuyor yara bere yok büyük kızıma diyorumki babanı tut aşağıya düşmesin