Rüyada Tele Takılmak

Rüyada tele takılmak büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, hayatına nitelik ve farklılık geleceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, psikolojik olarak toparlanacağına, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibi kimsenin gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, hayatında çok güzel değişimlerin ve gelişmelerin yaşanacağına, kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, zararların telafi edileceğine, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına alamet etmektedir.

Rüyada dikenli tele takılmak hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına, itibar göreceğine ve sözüne güvenilir bir kimse haline geleceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı görenin atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, ticarette öne geçeceğine, mal ve varlık sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada dişe tel takılması arsa ya da tarla gibi bir yatırım yapacağına, mutluluktan ayakların yerden kesileceğine, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, fakirlerin güleceğine, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde rüya sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin işinin gücünün hep rast gideceğine, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, aile hayatında büyük bir mutluluğun yaşanacağına, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına delalettir.

Rüyada uçurtmanın tellere takılması şansının ve kısmetinin açılacağına, kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, borçlarından kurtulacağına, yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak zengin olacağına, son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, alacağı başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin günlerini insanlara iyilik dağıtmak için harcayacağına, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, bazı işlerden kazandığı paranın bir kısmını yardıma muhtaç insanlar için harcayacağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, hiçbir vakit geçim zorluğuna ve yokluğa düşmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Büşra Yanık

Akrabalarımla dağa çıkıyorduk fazlasıyla kalabalıktık ve hepimiz kadındık. ben ve iki yengem farklı bir taraftan çıkmaya başladık. o sırada bir kulübe gördük içinde vahşi hayvanların olduğu yazıyordu. hepimiz kaçmaya başladık onlar kaçıp bir yere oturdu. ama ben DİKENLİ TELLERE takıldım. beyaz bir külotlu çoraptı giydiğim, diz kısımları tellere takılmıştı. sonra yengelerimden biri gelip beni tellerden kurtardı. sonra oturduk bir yere diğer yengem bana aşağıya bak dedi. korka korka baktığımda tasmalı siyah bir köpek gördüm.