Rüyada Ayna Görmek

Rüyada ayna görmek sözünde duracağına, kötü kişiler ile irtibat kuran akrabaları ile arasındaki bağı kopartacağına ve güzel günler göreceğine, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, sevinçli ve güzel haberler alacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, işine yarayacak bazı kurslara gideceğine alamet etmektedir.

Yorumcuya göre rüyayı gören kişinin kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, atılan adımların da son derece isabetli ve doğru olacağına, sıkıntılarının son bulacağına, rakipleriyle girdiği tartışmalardan büyük mutlulukla çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada ahşap ayna görmek kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına alamettir.

Rüyada altın ayna görmek başarıya giden yolların açık olacağına, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına, maddi olarak güç kazanacağına işarettir.

Rüyada altın işlemeli ayna görmek üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, zengin olacağına, işinde ustalaşacağına alamet eder.

Rüyada altın rengi ayna görmek hak yolunda devam edeceğine, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, kendisine zarar verecek işlere girmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada anneyi aynada görmek zaferler kazanacağına, mevcut hayat düzenini yeniden kuracağına, ele geçen paranın daha da artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada araba yan aynası görmek başı sıkışanın derdine çare bulacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada arkadaşını aynada görmek moral bulacağına, her şeyin üstesinden gelecek güce sahip olmaya, bayram tadında bir ömür geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada asansör aynası görmek göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine işarettir.

Rüyada babasını aynada görmek sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, atılıma geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada banyo aynası görmek sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasını aynada görmek uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, masa başı bir işe girileceğine, hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına işaret eder.

Rüyada beyaz ayna görmek eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun düzeltileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına yorulmaktadır.

Rüyada birden fazla ayna görmek bozulan sağlığın düzeleceğine, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada boş ayna görmek çok güzel bir projenin başına geçirileceğine, ömrünün uzun olacağına, kimseden korkmayacağına rivayet eder.

Rüyada buğulu ayna görmek çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada buharlı ayna görmek borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bulanık ayna görmek doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına, maddi imkanlarının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, insanlara büyük iyilikler ve yardımlar yapacağına ve Allah katında çok büyük sevaplar işleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada büyülü ayna görmek büyük bir servete kavuşacağına, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, zararlı alışkanlıklardan uzaklaşılacağına rivayet eder.

Rüyada büyüteç ayna görmek iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada camide ayna görmek aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada çatlak ayna görmek rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine, rızkının genişleyeceğine, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çatlamış ayna görmek zor durumda olan bir kimseye iyilik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına, takdir beklemeden, kendini tatmin etmek için yaşayacağına, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cep aynası görmek kendisini örnek alan bazı kişilerin daha fazla cesaretleneceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada çiçekli ayna görmek çok güzel günler göreceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çizik ayna görmek istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çok sayıda ayna görmek çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, çok büyük çaba göstererek de olsa olumsuz bir durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada denizde ayna görmek aza kanaat etmesi durumunda Allah’ın çoğu kendisine nasip edeceğine, çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, bolluk ve bereketin artacağına işaret etmektedir.

Rüyada dev ayna görmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine, var olan borçlarının kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine ve rahat bir nefes alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada dikdörtgen ayna görmek kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, kuruntu haline getirdiği vehimlerden uzak duracağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada duvar aynası görmek ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine, çok güzel bir projenin hayata geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada duvara asılı ayna görmek maddi ve manevi olarak çok güzel günler görüleceğine, yeni bir hayata merhaba denileceğine, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine rivayet eder.

Rüyada eski ayna görmek güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine, talihinin artacağına inanılmaktadır.

Rüyada gelin aynası görmek sevdiği kişiyle birlikte mutlu bir yuvaya sahip olacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, verimliliğinin artacağına tabir olunur.

Rüyada gökyüzünde ayna görmek hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gümüş ayna görmek sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, sevdiği kişiler ile çıkacağı bir iş yolunda, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada iki ayna görmek yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına, aydınlık bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki tane ayna görmek hataların telafi edileceğine, kendisine bu komployu kişileri bulup hâkim karşısına çıkaracağına, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ışıklı ayna görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, helal ekmek yiyeceğine, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ıslak ayna görmek sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, borçların ve dertlerin biteceğine inanılır.

Rüyada kamyon aynası görmek mal sahibi olacağına, zengin olunacağına, sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine inanılır.

Rüyada kapaklı ayna görmek para sahibi olacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok büyük bir ferahlığa taşıyacak bir proje gerçekleştireceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada kapalı ayna görmek yapılan işlerin karşılığının alınabileceğine ve çok büyük bir bereket olacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karanlık ayna görmek hastalığının yakın zamanda şifa bulacağına, mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kare ayna görmek işlerinin birer birer yoluna girmeye başlayacağına, girdiği büyük işlerde çok iyi noktalara geleceğine, mülk sahibi olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kırılan ayna görmek iyi geçiminin biteceğine, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, içinde bulunulan ve kişiyi sıkıntı veren olumsuzlukların ardından gelecek büyük mutlu haberlere, iyi insanlarla arkadaş olunacağına yorulur.

Rüyada kirli ayna görmek iyi bir zanaatkar olunacağına, derdinden, kederinden, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, sevineceğine, sorunlarının en kısa zaman içinde son bulacağına yorulur.

Rüyada kırmızı ayna görmek daha rahat, kolay ve güzel bir hayatı olacağına, insanların güvenini kazanacağına, bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kocaman ayna görmek dertleri biteceğine, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına tabir olunur.

Rüyada konuşan ayna görmek yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, manevi olarak huzurlu olacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine işarettir.

Rüyada kristal ayna görmek hayır işleri ile uğraşılacağına, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, geçmişi unutup geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada küçük ayna görmek kısmetlerinin her daim açık olacağına, pozitif hayat görüşü sayesinde büyük beğeni toplayacağına, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine yorulur.

Rüyada lavabo aynası görmek etrafındaki insanlar sayesinde içinde bulunduğu sorunlardan çok hızlı ve başarılı bir şekilde kurtulacağına, çok mutlu ve sevinçli olacağına, esenliğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada lekeli ayna görmek işlerinin hızlanacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada madeni ayna görmek çalışmalarının takdir edileceğine, bir kere yaptığı hataya bir daha yapmayacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada makyaj aynası görmek iyi bir aile reisi ve baba olacağına, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mavi ayna görmek aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine, garanti ve sürekli olacak başarı ve kazanç elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada mezarda ayna görmek herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, fakirlerin güleceğine, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine delalet eder.

Rüyada mezarlıkta ayna görmek ibadete ağırlık verileceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mor ayna görmek maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına rivayet eder.

Rüyada okulda ayna görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, araba alınacağına işarettir.

Rüyada ölüyü aynada görmek zarar edilen bir işte yapılacak bazı hamleler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine, kendisine çok iyi bir hayat kurmak için yeni bir yola gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada oval ayna görmek zamanını çalan ve moralini bozan kişilerden uzaklaşacağına, zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada parça ayna görmek hayırlı evlat sahibi olacağına, sermayesini riske etmeyeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüyada parlak ayna görmek elde bulunan imkânların çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada paslı ayna görmek uzun süre boyunca tartışmalarla karşılaşılmayacağına, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, aklını kullanarak ve yakın tanıdıklarına danışarak içinde bulunduğu sorunlu durumdan en zararsız şekilde sıyrılacağına tabir olunur.

Rüyada pembe ayna görmek yaşamının daha kolay hale geleceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların bitmesini sağlayacağına, işlerini büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüyada puslu ayna görmek atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, aile ve iş hayatının eskisinden de iyi olacağına, işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına inanılmaktadır.

Rüyada sevdiğini aynada görmek kazancının artarak rızkın günden güne genişleyeceğine, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine, kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına delalet eder.

Rüyada sihirli ayna görmek sahip olduğu zenginliğin artacağına, bol kazançlı günlere kavuşacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına inanılır.

Rüyada siyah ayna görmek harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, yoklukların, sıkıntıların sona ereceğine, işlerinin yoluna girmesi ile birlikte çok büyük bir mutluluk duyacağına işaret eder.

Rüyada süs ayna görmek kendisini Allah yoluna adayacağına, yarınlara umutla bakacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada süslü ayna görmek yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, çok başarılı olunacağına işarettir.

Rüyada taşlı ayna görmek çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına, gireceği bir işte kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalar gerçekleştireceğine, kazancın günden güne daha da arttırılacağına işarettir.

Rüyada tavanda ayna görmek vasıflarını geliştirerek, her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile hiç karşılaşmayacağına alamettir.

Rüyada temiz ayna görmek yaşama olan inancına kavuşacağına, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, ticaretinin açık, kazancının da garanti ve sabit olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ters ayna görmek azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada ters çevrilmiş ayna görmek sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, çok başarılı atılımlar yapılacağına, bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına yorulur.

Rüyada tozlu ayna görmek varolan sağlık sorunlarının şifa bulacağına, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, çok büyük çaba sarf edeceğine inanılır.

Rüyada tuvalet aynası görmek evlat sahibi olacağına, kalbinde kin beslemediği gibi, başkalarına yardımcı olmak konusunda çok istekli olacağına, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, işlerinin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına inanılır.

Rüyada uçan ayna görmek kendi işini kurarak, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, iş konusunda sıkılmayacağına, amaçlarına nail olacağına yorumlanır.

Rüyada üçgen ayna görmek çalışmaların günden güne daha da büyük kısmetlerin kapılarını açacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine inanılır.

Rüyada uzaktan ayna görmek akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine ve onların sayesinde durumunu düzelteceğine, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun ayna görmek uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, sıkıntılarını atlatacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına alamettir.

Rüyada varak ayna görmek dilediği gibi harcama yapacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına, hayatını dilediği hale getirmek için planladığı yönde hareket edeceğine delalettir.

Rüyada yarım ayna görmek uzun uğraşlar vererek ve çok büyük çaba göstererek ortaya koyacağı bir proje sayesinde çok iyi bir kazanca sahip olacağına, eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, başarı ve zafer elde edecek kişi olacağına rivayet eder.

Rüyada yatak odasında ayna görmek kısmetinin açılacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına yorulur.

Rüyada yeni ayna görmek işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, karşısına birçok kısmet çıkacağına, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada yerde ayna görmek namının yürüyeceğine, başarılarının sürekli olacağına, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil ayna görmek yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, sağlığının ve huzurunun yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yüzünü aynada görmek yeni girişimlerde bulunacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
23 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esma hanım

Hayırlı günler rüyamdayıkılmış bir binanın üzerindeyim etrafımda parçalanmış eşyalar vardı o sırada yerde büyük bi aynayı yerden kaldırıp kendime bakıyorum ayna sağlamdı yorumlar mıısnız teşekkürler

Meltem Türk

rüyada ise yetişmek için hazırlanıyorum makyaj yapmak için aynaya bakıyorum fakat yüzümu çok güzel canlı parlak gördüğüm için vazgeçiyorum

Meltem Türk

tesekkür ederim

Ayşenil

Eski bi evde(yüzü ara ara değişiyordu)biriyle kahve içtik ve ellerimi yikamam konusunda israrcı oldu ellerimi yikadigim sirada deprem aninda duyulan vnn sesi duyuldu ve bir anlığina elinde tuttugu aletten ışık cikti ardından aynadan kim olduğuna baktım aynada kendimi gordum ama benden kisa ve arkamda olduğundan başını görebildim ve net bir yuzu yoktu gözlerini gordum ucan tekme atarak donerken seni zor zaptedecegimi soylemislerdi dedi ve aletin ,sesin etkisiyle uyuştum ayakta kalakaldım

Yağmur

Rüyamda iş yerimdeydim. Birisinden izin alıp tuvalete gittim, gittiğim yerde çok tuvalet vardı birisine girdim. Etrafıma bakınırken kafamı yukarı kaldırdım ve çok büyük kenarı işlemeli bir ayna vardı aynada kendimi gördüm.

Yağmur

Teşekkürler

Cansu

Rüyamda iki tane bebeğim vardı. Biri yeni doğan erkek çekik gözlü, diğeri 1-2 yaşında kilolu, çekik gözlü çok tatlı bir kızım vardı. Küçük olan uyuyordu. Kızımı kucağıma aldım yürüdüm sonra büyük güzel bir aynaya baktım ve mutlu görünüyordum.

Cansu

Çok teşekkür ederimm 💖

E....r

Rüyamda aynada saçımı yapıyordum kafamın sağ tarafına çizik attirmistim çık güzel saç yaptırmıştım ayrıca yüzüm çok pürüzsüzdü ve çok yakışıklıydim

Gamze

Rüyamda aynaya bakıyordum ilk başta güzel görünüyordum sonra yüzüm komik şekillere giriyodu daha sonra aynadaki halim farklı şeyler yapıyordu benim hareketlerimi yapmıyordu korkuyordum daha sonra etrafimdakilere bu ben değilim ben değilim diye yalvarıyorum yorumlarmisiniz

Cansu

Rüyamda kabinde kıyafet deniyorum ve aynanın yönünü değiştirmek istiyorum ama aynanın her yeri çatlamış bende yönünü değiştirirken parmağıma cam batıyor parmağımın içinde cam kalıyor biri bana cımbız getiriyor bende o cam parcasını çıkarıyorum acaba nedir yorumu

Cansu

Çok teşekkür ederimm 💖

Semih

Bu gece rüyamda büyük bir duvar aynası gördüm. Oval ve güzel bir aynaydı ama aynaya baktım üzeri buğuluydu kendimi göremedim. Sonra aynanın yanından çekildim yüzünü görmediğim biri bana görüntü biraz sonra düzelecek dedi. Az zaman geçti o ses görüntü düzeldi dedi ama ben aynaya bakmadım uyandım. Yorumunu rica etsem

Semih

Teşekkür ederim.sağolun