Rüyada Aynı Kişiyle Tekrar Nişanlanmak

Rüyada aynı kişiyle tekrar nişanlanmak dertlerinin biteceğine, ihtiyaçlarını karşılamakta hiç sıkıntı çekmeyeceğine, sevdiği kimseler ile keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına, yüzünü güldürecek ve kısmetlerini arttıracak adımlar atacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine, hayata yeniden sarılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin kalabalık ve neşe içinde günler geçirileceğine, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, işlerin hafifleyeceğine, sevdiği kişi ile uyumunun ve geçiminin bir ömür boyu bozulmayacağına, ağız tadı içinde ve afiyette yaşayacağına, hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada aynı kişiyle tekrar nişanlanmak sevilen bir kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına, eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, rahat edeceğine, herkesi kendisine hayran bırakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kişinin kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, her zaman çok iyi işlere imza atıp başarı kazanacağına, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, eğlenceli günler geçireceğine ve sıkıntılardan, stresten, kalabalıktan uzak olacağına, çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine delalet eder.

Rüyada aynı kişiyle tekrar nişanlanmak çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, vatana millete ve ailesine hayırlı bir çocuğa sahip olunacağına, işini büyütmek için sermaye bulmakta zorlanmayacağına, özel hayatında heyecanlı ve mutlu zamanlar yaşayacağına, sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, işleriyle ilgili çok başarılı kararlar vereceğine, cebine giren paranın miktarının günden güne artacağına, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre hayırsız kişilerin aileden ve haneden uzaklaştırılacağına, çalışmalarının takdir edileceğine, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, engel tanımayan biri olacağına, işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, kendinde her işi başarabilecek kudreti ve cesareti bulacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Sedef

Rüyamda nişanlımla tekrar nişanlanacaktım ve nişan elbisesi bulamıyordum

Nur

Nişanı attığım kişi ile tekrar nişanlandığını gördüm hic mutlu değildim ama annem babam mutluydu