Rüyada Baba Resmi Görmek

Rüyada baba resmi görmek bir durumun da kendisine bol mutluluk getireceğine, aile büyüklerinin sözlerinin kulağa küpe edilerek başarıya ulaşılacağına, yakın bir zamanda dünyaevine girileceğine, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, gönlünü Allah sevgisi ile dolduracağına, zarar edilen işlerde kara geçileceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, üç kağıtçı kişileri hayatından ve kendisinden uzaklaştırmayı başaracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada baba resmi görmek gelecekte yüzünün güleceğine, durgun giden işlerin açılacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, lüks bir hayat geçireceğine, gelirinin artmasının elinin bollaşmasına vesile olacağına, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin kendisine ev alacağına, kazanılan paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, hasret çekenlerin birleşeceğine, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, yönetici kişiliği ile koltuğundan ültimatomlar vererek büyük işleri bitireceğine, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada anne baba resmi görmek her şeyin neredeyse hayal ettiklerine çok yakın olacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, bir durumun ciddiyetine varacağına ve gayret göstererek güzele erişeceğine, yaptıkları ile takdire layık görülmeyi hak edeceğine, Allah’ın kendisine üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, yeni işler yapılacağına işaret eder.

Yorumcuya göre rüya sahibinin zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, sorun yaşayan bir dostunun yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, hayalini kurduğu ve kavuşmak için epey ter döktüğü bir işi kurmak için kazanç elde edeceğine, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine, şansının açılacağına, hayatının olumlu şekilde devam edeceğine yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments