Rüyada Babadan İstenmek

Rüyada babadan istenmek sevdiği kişiler ile çok daha iyi zamanlar geçireceğine, eline geçen fırsatları değerlendirmesi sayesinde çok mutlu olacağına, sevdiği kişiler ile çok daha rahat bir hayat yaşayacağına, yapılan zararların telafi edileceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, malının eksilmeyeceğine, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, var olan hastalıklarının şifa bulacağına, şansının ve kısmetinin hep kendisinden yana gideceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada babadan istenmek ana baba duaları sayesinde sıkıntıların sona ereceğine ve dertlerin kısa süre çözüm bulacağına, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, hareketli yaşamından memnun kalacağına rivayet etmektedir.

Yorumcuya göre duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, ticaretinin bozulmayacağına, mal mülk sahibi olup sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ailesinden alacağı desteğin kendisi için büyük bir şans olacağına, olumsuz bir durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğini babasından istemek ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, hayatın getirdiklerine karşı her zaman şükredip, sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, işinde en iyisi olacağına, maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin eksiklerinin farkına varacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, saygınlığının artacağına, iş hayatında terfi alınacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Babadan İstenmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Mehraba sevdiğim adam beni rüyada babamdan isterken görmüş.
  Rüyasını şu şekil görmüş.
  Beni babamdan isterken babam kızımın yuvası bozulmasını istemiyorum demiş. Sevdiğimin rüyasını rica etsem ne anlama geliyor söylermisiniz
  Bu arada ben eşimden ayriyım boşanacağım ama sevdiğim adam beni istese bile ailesi istemiyor o yüzden çok önemli sevdiğim adamın rüyası

  • Sevgili Zeynep,
   Rüyada sevdiği adamın kendisini babasından istemesi ve babanın onaylamaması rüyayı gören kişinin meşakkatle gelen atılan adıma, eve ve saygıya delalettir. Bu rüya, rüya sahibinin alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına; kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına; zevcesi ile aralarındaki saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına işarettir.
   Gündüz Niyetine rüyanız aydınlıklara çıksın…

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
 • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
 • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.