Rüyada Babamı Çağırmak

Rüyada babamı çağırmak iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, rahat yüzü göreceğine, büyük bir iş veya eğitim fırsatı yakalanacağına, dertlerden kurtulmaya yorulur.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, mutlu ve güzel günlerin geleceğine, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, hanedeki ve işyerindeki bereketin azalacağına, zihninin gereksiz ve anlamsız fikirlerden arınacağına alamettir.

Rüyada ölmüş anne babanın çağırması aksiliklerin yakasını bırakmamasına rağmen yılmayarak bütün sorunlarını çözeceğine, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, büyük bir rahatlığa erileceğine, dertlerin ve sıkıntıların dost ve akrabalarla paylaşılacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre evin gelirinin artacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine, hayırlı işlere gireceğine, günahların af olacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına yorumlanır.

Rüyada ölmüş babayı çağırmak kaybedilen malları tekrar kazanacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine, çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, mutlu olacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin somun ekmek yense de hiçbir zaman şikayet etmeden yaşamanın mükafatının görüleceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ölü babanın çağırması alacağı başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine tabir olunur.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, büyük bir ortaklık yapılacağına, öğretmen veya akademisyen olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Arif

Rüyamda babama gel gidelim işin başına geç diyordum ama biraz açık hesap yaptım müşterilerde falan diyordum . Babamın yanında bir uzun birde kısa boylu pazarlamacı birileri vardı . Onlar dükkanın yerini soruyorlardı , bu arada babam gel dememe rağmen bir türlü gelmiyor ve başka projelerimi var gibisinde birşeyler söylüyordu . Sonra başka arabaya bindi .

Hamide

Rüyamda küçük kızım yanımda eli tutuyordum ve ölmüş babama çağırıyorum nerdesin baba diye sonra babam burdayım dedi ve hava hafif karanlık ti yanına gittiğimde elini tutum sedir gibi bir yere uzanmıştı yaptığı yer yarıya kadar ıslaktı sordum baba niye ılak yere yattın diye

ilkay Y.

Güya rüyamda arabamız arızalanmıştı bende rüyada babamı çağırıyorum acı bi şekilde baba baba diye bağırıyorum. Yengemde camdan bak baban geldi diyo güya rüyada babam otomobil bir arabayla geliyordu ama babamı görmedim. diyodum ki ama ölmüş babam yengemde çok darlandınız ya geldi diyordu . Nedir manası hocam . Biz yeni bir araba aldık sürmeyi pek bilmiyoruz darlanıyoruz biraz bisey olur arabaya diye .