Rüyada Babamı Sarhoş Görmek

Rüyada babamı sarhoş görmek yeni kapılar açılacağına, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, rakiplerinin bir adım önüne geçeceğine, can ciğer olduğu kişilerle tatlı ve keyifli zamanlar geçireceğine, arzularının yerine geleceğine, iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına işaret etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, yakın bir zamanda alacağınız mutlu bir habere, bir ihtiyaç anında yapılan bir destekle birlikte bir kişi ile aralarındaki arkadaşlık bağının daha sağlamlaşacağına, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, çekilen zahmetin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kayın babayı sarhoş görmek işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, sıkıntıların, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre berekete kavuşacağına, bolluk içinde zengin bir hayat sürüleceğine, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine, içindeki sıkıntıdan, kuruntudan ve korkudan kurtulacağına, hayatının ilerleyen zamanlarında kendisini kanıtlayabileceği bir fırsat yakalayarak kısa süre içinde şöhret olacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, rızkının artacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölmüş babamı sarhoş görmek emeğinden hayır göreceğine, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, dirayetli olmasının kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle muhattap olunmayacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin sorunlu bütün olayların düzeleceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına, bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, emeğinin karşılığını alıp, rahata kavuşacağına ve keyfini süreceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine delalettir.

Rüyada ölmüş olan babayı sarhoş görmek kişinin ağız tadına kavuşacağına, kaynak bulunduğunda çok başarılı bir çalışma ortaya konulacağına, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, yaptığı işlerin çok iyi kazançlar getireceğine, hem ailevi sorunlarını çözmüş hem de bu sayede iç huzura sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimine göre kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve bu sayede iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, kolaylıklara, fırsatlara ve kısmetlere sahip olacağına delalettir.

Rüyada sevgilinin babasını sarhoş görmek sorunlarının tek tek hallolmaya başlayacağına, kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, işlerinde çok başarılı olacağına, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine işaret eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin kazancının artacağına, hayırlı bazı adımlar atacağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, eski enerjisini bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada vefat eden babayı sarhoş görmek yeni bir iş bulunacağına, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, kazancının, başarısının ve mutluluğunun artacağına, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, dikkatli düşünülerek atılan adımlar sayesinde hayatının afiyette geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin işinde terfi edeceğine, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, dini bütün kimselerin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, zararların telafi edileceğine, hayallerin gerçekleştirileceğine, evlat sahibi olunacağına, kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, sağlığının yerine geleceğine tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Babamı Sarhoş Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız başarıya, kazanca ve başlangıçlara yorulur. Rüya tabirine göre çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine; işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına; çok daha kolay bir hayat yaşamaya başlayacağına rivayet eder.

 1. ruyamda annem sarhostu ve bırden kapı çaldı babam içeri gırdı goz altları goz ustlerı sımsıyahtı koltuga uzanddı bende yanına gıttım vucudu döğmelerle kaplıydı ve sıze ekmek aldım dedı ekmeklere bakmaya gıttım 2 tane bira şişesı tam gerı gelırken kapı çaldı kapyı actım tekrar babamı gordum ama duzgun bır halde bu sefer gırdı ıcerı ve ıcerdekı babama benzeyen ınsan babama saldırdı bunu bır karşılıgı varmı annemde babamda alkol kullanmaz tertemız ınsanlardır sıgaraları bıle yoktu o yuzden cok merak edıyorum yorumlarınız cok onemlı teşekurller

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya bilgiye, olaylara ve zenginliğe yorulur. Rüya yorumuna göre bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına; kendisini kötü hissetmesine sebep olan bir olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına; emeklerinin karşılığını alarak zenginliğe kavuşacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim