Rüyada Babamı Terlemiş Görmek

Rüyada babamı terlemiş görmek kendisini Allah yoluna adayacağına, hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına, mutlu günlerin geleceğine, yaşadığı çevreye aykırı gelecek şeyler yapmayacağına alamet eder.

Rüya manasına göre rüya sahibinin aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, işlerinde önemli adımlar atacağına, ailesini mutlu edeceğine, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, sıhhatinin yerinde olacağına, kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada babamı terlemiş görmek çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, rütbesinin yükseleceğine, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, hastalığında da sağlığında da sevdiği ve değer verdiklerinin kişinin yanında yer alacağına, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, huzurunun da yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kişinin çok üst mevkilere yükseleceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, borçlarını ödemesi, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, para kazanmaya işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş babamı terlemiş görmek bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, daha pozitif biri olacağına, ailesini mutlu edeceğine, sorunlara çözüm yaratacak biriyle iş ortaklığı kurulacağına, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, mutlu olunacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Serhan

Merhaba rüyamda babamı yıkık dökğk bir evi onarmaya calışırken terler içinde kaldıgını ve bana cvçevap vermediğini gördüm ne anlama gelmektedir. Çünkü hayatımda ilk defa babamı rüyamda gördüm

Fatoş

Rüyamda ölmüş babamı görünce pencereyi açtım bana hava çok sıcak çok terledim dedi bende tişört giymesini söyledim ama cevap vermedi