Rüyada Babamın Can Çekiştiğini Görmek

Rüyada babamın can çekiştiğini görmek aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, keyfinin yerine geleceğine, planlarının işe yarayacağına, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine alamet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına delalet etmektedir.

Rüyada babamın can çekiştiğini görmek alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, üzüntülerin ve dertlerin sona ereceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine, boş vaktinin hepsini sevdiğinin yanında geçireceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine rivayet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin sorunlarını çözeceğine, rahata kavuşacağına, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, işleri yoluna sokacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, işlerin kendiliğinden açılacağına ve problemlerin birbiri ardına çözüme ulaşacağına, sorunlarından çok yakın zaman içinde kurtularak herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş babamı can çekişirken görmek iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Rüya alimlerine göre refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Babamın Can Çekiştiğini Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Babam evdeyiz ben ıspanak temizliyorum baba arkamda yaklarını uzatmış bana doğru çan çekişiyor ölmüş babamı böyle gördüm

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya fikirlere, hayırlara ve maneviyata rivayet eder. Rüya yorumuna göre iyi fikirleri ve güzel davranışları ile kendi içinde huzurlu hale geleceğine; hayırlı kişiler ile hayırlı işlere gireceğine; refah düzeyinin artacağına, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine yorulmalıdır.

 2. Ruyamda rahmetli babam yatakta uzanmisti birden can cekismeye başladı sol gogsumu tuttu sıkmaya başladı diğer tarafa döndü uyandim

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız hayata, nasiplere ve mutluluğa delalet eder. Rüya alimlerine göre kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına; yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına; ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına yorulmalıdır.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim