Rüyada Babamın Evinin Yandığını Görmek

Rüyada babamın evinin yandığını görmek herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, çok rahat şartlarda yaşayacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, başarılı adımlar atılacağına, ismini herkese duyuracağına, iş konusunda birden fazla alternatife sahip olanların istedikleri işe başlayabileceklerine ve özellikle yurt dışına gitmek isteyenler için şartların olgunlaşacağına yorumlanır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kişinin uzaktaki bir dostun gelmesiyle eski güzel anıların tazeleneceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına, iş hayatına atılarak çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisine sorun olarak aldığı şeyleri kısa zaman içinde düzelterek ortadan kaldıracağına, bütün sıkıntılardan kurtulmaya, yeni bir çocuk dünyaya getireceğine rivayet eder.

Rüyada anne baba evinin yandığını görmek huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, yaşamının güzelliği ve kolaylığı sayesinde her zaman hayata sıkı sıkı bağlı olacağına, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına delalettir.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, mallarının ve parasının artması sayesinde zenginliğinin de çoğalacağına, gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kazançların artacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, bolluğun ve bereketin geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada eski baba evinin yandığını görmek her türlü zorluğu aşmaya ve her türlü acıya katlanmaya gücü olacağına, canının kıymetini bileceğine, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, uzun zamandan beri tanış olunan birinden hayırlı bir haber alınacağına, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına işarettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre maddi sorunların kısa süre içinde aşılacağına, kazanılan paranın ve başarının eş, dost ve akrabalarla paylaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, sevdiği kişileri de yanına alarak çok başarılı işlere imza atacağına, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, haneden birinin evlenip gideceğine, daha fazlası olsun diye değil, Allah’ın kendisine verdiklerini rahatça yemeyi nasip etmesi doğrultusunda hareket edeceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mustafa

Babamın köydeki evinin çatısı yanıyordu. Yangın yerinde sadece ben ve babam vardı. Büyük stresle ikimiz söndürmeye çalışıyorduk, söndürmeden uyandım…
Rüyamı yorumlar mısınız?

Nil

Merhaba. Rüyamda anne ve babamın evi yanıyordu. Alevleri görmedim ama yangın olduğunu duyup abim ve babamla koşup evdeki annemi ve diğer aile üyelerini bulmaya gidiyorduk. Ancak eve vardığımızda yangın sönmüştü, ev kötü haldeydi. Ev halkını göremedim ama köpeğimiz ve tavuklarımız yangında yanmıştı, ölmek üzerelerdi. Korkuyla uyandım. Gerçek hayatta babam sağ değil. Rüyamı yorumlar mısınız? Teşekkürler.

Türkan

Rüyamda babamın 1odasinda elektrik santralleri nedeniyle yandığını gördüm ve ateş git gide büyüdü babam abilerim söndürmeye çalışıyordu ama dönüyordu

Sonay

Gündüz niyetine ruyamda baba evinin bhcesinde yangin ciktigini gordum oglumla bir odadayiz ve yangini su dokerek sondurmeye calisiyoruz

Afsana imanova

Ruyada baba evimde yangin chiktigini gordum. Rehmete giden halam da ordaydi biri daha vardi yaninda yanginin ichindeydi ama yanmiyorlardi. 1 qrup insanda evin ichnde ateshi sondurmek ichin gelmishdi yangin var gibi ama yoktu.