Rüyada Babanı Genç Görmek

Rüyada babanı genç görmek ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, resmi bir kurumda işe girileceğine, hayır duaları alınacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, hayatın sürekli kendisine iyilik getireceğine, yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirlerine göre sabırlı olup, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, birikim yapma fırsatı elde edeceğine, hasret ve özlem gidereceğine, başarılı olacağına, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, hayır getirecek bir yola girileceğine, işlerin ve kazancın bir anda artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada anne babayı genç görmek yeni bir hayat kurulacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, helal olmayana göz dikmeyeceğine, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine ve sonucunda istediğini elde etmeyi garanti altına alacağına, bir kazadan, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına, çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, rahat nefes alınacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölen babamı genç görmek her türlü kötülükten uzak durulacağına, başarılarının devamının geleceğine, tam her şeyin bittiğini ve hayallerinin suya düştüğünü düşünürken işlerinin düzeleceğine, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile bir araya gelineceğine, her şeyin yolunda gideceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine rivayet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine, daha güzel günler görerek mutlu ve huzurlu olacağına, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, karlı ve hayırlı emellerine nail olacağına, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına yorumlanır.

Rüyada vefat eden babayı genç görmek bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına ve maddi açıdan çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirme konusunda büyük bir adım atacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin dini bütün bir eşe sahip olacağına, doğru yoldan ayrılan bir akrabasını uyaracağına, işlerin hafifleyeceğine, yaşamın kendisine yeni kısmetler sunacağına, üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yaşlı babayı genç görmek tasaların ve üzüntülerin biteceğine, hayat yolunda alınacak dersler sayesinde hata yapma oranının gittikçe düşeceğine, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına, iş konusunda istenilen başarıların elde edileceğine, yeni bir eve sahip olunacağına, tartışmaların sona ereceğine alamet eder.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, dileklerin yerine geleceğine, verilecek yerinde kararlar sayesinde işlerin daha iyi bir hal alacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gulten

Babam 83 yasinda vefat etti. Koyumuze gidiyorum, gittigimde babami yengemlerde goruyorum genc yakisikli uzun boyluydu evleri yanyana diger amca kizi ve yengemlerle birlikteyiz, babama bir ara hadi baba evimize gidelim annem bekler diyorum babam bir sey demiyor yengelerime valla bi sopa alip dovecem diyorum gulusuyoruz babam egilip b gulerek bana bakiyir uyanmisim

Efsane

Merhaba,
Rüyamda beni istemeye gelmişlerdi. Eski evimizdeydik ben odamdaydım hazırlıksızdım erkek arkadasım ve ailesi bianda gelmişti sonra babam odama geldi. Babam 25 yaşlarında genç ve olduğundan uzundu. Emin misn kızım dedi (erkek arkadasım ile aramda yaş farkı olduğu için bunu sordu) bende evet baba o çok akıllı bi adam dedim. Babam onayladı. Sonrasını hatırlamıyorum 🙂

Ayşegül

Rüyamda koah hastasi olan yaşli babam iyileşmiş gençleşmis güzel bir tıraş olmuş baba diyorum çok yakişiklisin diyorum bana o kadar güzel bakarak dedi ki senin gibi bir kızım daha olsun istiyorum dedi

Songül

Ruyada babami genclesmis görmek ve takım elbise giymiş olarak gormek

Sabır

Rüyada babam kapıda uğurlarken elinden tutup öptüm ve sarıldım ayrıca babamı olduğundan daha genç ve güler yüzlü gördüm saçları normalde beyaz ama rüyada siyahtı