Rüyada Babanın Sana Araba Aldığını Görmek

Rüyada babanın sana araba aldığını görmek sorunlarından arınacağına, çok önemli noktalara geleceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, elini haramdan uzak tutacağına, ailesi için yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine delalet etmektedir.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin güzel günler yaşanacağına, karşılaştığı üzücü olaylardan ötürü yardıma muhtaç insanlara destek olacağına, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, bankadaki hesaplarının kabaracağına, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, önemli yerlere geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada babanın sana araba aldığını görmek işindeki verimini yükselteceğine, sayısız hayır işleyeceğine, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, bereketin çoğalmasına, rızkın artmasına, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine yorulur.

Ulemaya göre rüya sahibinin geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, parasal sıkıntılarının sona ereceğine, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, bahtının açık olacağına, dostları ve sevdikleri ile güzel vakit geçireceklerine, kadim dostları ile eskileri yad edeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına yorumlanır.

Rüyada babanın sana araba aldığını görmek gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, yapacağı bir ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, şanssızlık ve kısmetsizlik yaşamayacağına işaret eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, bir konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, güvendiği bir iş arkadaşının sıkıntılarının üstesinden gelmesinde destek olacağına, yaşamın daha kolay bir hale geleceğine, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Babanın Sana Araba Aldığını Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Merhaba ben rüyamda babamın ablamla bana araba aldığını gördüm abalama alınana araba daha lukstu bense babam zorlanmasin diye daha ucuza aldırdım ama arabaların ikisinde çok güzeldi yani çok mutluydum

  • Sevgili Okuyucum,
   Bu rüya amaçlara, mutluluğa ve çözümlere delalettir. Rüya yorumuna göre hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine; hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına; eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına işarettir.

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya başarıya, güzelliğe ve mutluluğa rivayet eder. Rüya yorumuna göre aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine; dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına; uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim