Rüyada Babayı İyi Görmek

Rüyada babayı iyi görmek huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, elinde bulunan imkânları pek iyi bir şekilde değerlendireceğine, koşulların her geçen gün düzeleceğine, nasibin bollaşacağına, hayatından memnun olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin kendisine olan güvenin artacağına, yaptığı bir iş ile başarılı olacağına, çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, sevilen bir kişinin kısa süre önce bozulan sağlık durumuyla ilgili olumlu haberler alınacağına, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, zorlukların aşılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hasta olan babamı iyileşmiş görmek hasret ve özlem gidereceğine, maddi ve manevi açıdan büyük gelişmeler kaydedileceğine, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, iş ve özel yaşamında herhangi bir problemle karşılaşmayacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına alamet etmektedir.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, makamının artacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına, sağlığın günden güne iyiye gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölen babayı iyi görmek çok zor zamanlar geçirdikten sonra rahata erileceğine, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine, dertlerin son bulacağına, zenginlik kazanacağına, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancının artacağına, elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine alamet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin üzüntü ve endişelerinin çok kısa bir zaman sonra yerini huzur ve mutluluğa bırakacağına, hayat arkadaşı ile diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, yaptığı sevap kadar da hayır bulacağına, sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına yorumlanmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments