Rüyada Babayı Yanaktan Öpmek

Rüyada babayı yanaktan öpmek kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, sağlığının yerinde kalacağına, büyük bir iş veya eğitim fırsatı yakalanacağına, yaşam şartlarının düzeleceğine, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına yorulur.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kimsenin ailesine inançlarını geliştirebilmeleri için sürekli yardımcı olacağına, kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına, içine düştüğü bir çıkmazdan ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, girdiği her yeni ortama ayak uydurabileceğine, işlerinin artacağına, maddi durum kötü ise zengin olunacağına işarettir.

Rüyada babayı yanaktan öpmek olumsuz seyreden bir durumun kısa sürede çok hayırlı bir hal alacağına, kulluk görevini ihmale mahal vermeyeceğine, kendisini üzen konuların kapanacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, eline geçecek yüklü miktarda bir paraya, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine yorumlanır.

Rüya tabirine göre rüyayı görenin tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine, aile hayatı içinde üzüldüğü konuların yakın bir zamanda düzeleceğine, uzun sürecek bir çalışma dönemine girileceğine sonrasında rahata erileceğine, kötü bir durumdan dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, kendini çok şanslı addedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş babamı yanağından öpmek çok daha büyük kazançlar elde edeceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, geleceği için faydalı adımlar atacağına, muradına ereceğine, evlat sahibi olunacağına, bir kişi ile yeni işlerin peşinde koşulacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin hayırlı ve de uğurlu olacak girişimlerde bulunacağına, büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, mutluluk gözyaşı dökeceğine, uzun zamandır göremediği sevdiklerine hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments