Rüyada Bacağının Kesileceğini Öğrenmek

Rüyada bacağının kesileceğini öğrenmek lüks şekilde yaşayacağına, yardımı ile dardaki kimselere ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına, çalışma hayatında yaşadığı zorlukların biteceğine, sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına imkanlarının elverdiği sürece muhtaç olan her kişiye yardım edeceğine, ailesinden alacağı desteğin kendisi için büyük bir şans olacağına inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, ilk başta işleri az olsa da, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, rahatsızlık veren durumların son bulacağına, kötü günlerinin, çektiği yokluğun, çaresizliğinin ve yalnızlığının sonunun geleceğine, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bacağının kesileceğini öğrenmek sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, eşlerin muhabbetinin artacağına, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, varolan çalışmaların daha iyi bir hale getirileceğine alamettir.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı görenin çok kazançlı adımlar atıp büyük paralar kazanacağına, yeni bir işe gireceğine, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine alamettir.

Rüyada bacağının kesileceğini öğrenmek çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, yeni ve çok kazanç sağlayacak projelere girerek çok başarı kazanacağına, ticaretinin hızlanacağına, yayılacağına ve makamının yükseleceğine alamettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, şansının hep açık olacağına, sıkıntılarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına, hanesindeki bolluğun sürekli olacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments