Rüyada Badi Almak

Rüyada badi almak huzurunun artacağına, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, işinin gücünün rast gideceğine, hayatındaki engellerin teker teker ortadan kalkacağına, çok kötü ve üzüntülü dönemler yaşandıktan, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğradıktan sonra rüya sahibinin, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, etrafındaki başarılı insanların mutluluğunu paylaşıp, onları tebrik edeceğine, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, çok mutlu olacağına, yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, güzel bir hayatı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada badi almak kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, hayırlı kişiler ile dostluk kurulacağına, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, çok büyük ve hayırlı bir iş hayatı yaşayacağına, insanlar tarafından çok sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına alamet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibinin çok büyük ferahlık yaşayacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, verilen sözlerin tutulacağına, değer verdiği kişilerin mutlu haberlerini alacağına, şansının döneceğine, kısmetinin de açılacağına tabir olunur.

Rüyada siyah badi almak huzursuzlukların son bulacağına, çözümsüz hale gelmiş sorunlara çare bulunacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşeceğine, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, şansın yüze güleceğine işaret etmektedir.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kimsenin aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, elindeki işi rayına oturtacağına, bilgisi bulunmayan bazı konularda yeni bir şeyler öğreneceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, sıkıntılarının biteceğine yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments