Rüyada Bağ Çubuğu Kesmek

Rüyada bağ çubuğu kesmek bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, aldığı kararlar konusunda tutarlı davranacağına, hayatın kendisine güleceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, yaşamının konforlu ve rahat hale geleceğine, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına, servet sahibi olacağına, sağlık sorunları ve huzursuzluklar yaşamayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bağ çubuğu kesmek hayırlı kazançlar elde ederek çok iyi bir kariyer edineceğine, çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, insanlara yardım elini açarak mutlu olacağına, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, elindeki imkanların artacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bağ çubuğu kesmek aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına, bereketin ve verimin olacağına, uzun soluklu ve keyifli bir yolculuğa çıkılacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, çok hayırlı bir işle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin iş hayatında ve aile hayatında çok iyi gelişmeler yaşayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, tüm kederinin, üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Cevat yılmaz

Ruyada 3 adet asma fidanı gordum ve onları dibinden kestim daha sonra bunlar daha iyi büyür dedim ve uyandım