Rüyada Bağdatta Olmak

Rüyada bağdatta olmak toplum içindeki saygınlığının artacağına, şansının ve bahtının açılacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, hayallerini gerçekleştireceğine, aile hayatında hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bağdatta olmak hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, kısmetlerinin bollaşacağına, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre yaptığı işlerin her zaman hayırlı ve mutlu sonla biteceğine, kazanç kapılarının açılacağına, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, başkaları ile muhabbetinin artacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bağdatta olmak kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, sağlık sorunları ile ilgili güzel bir haber alınacağına, tutuklu olan kimselerin beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin tatsızlıklarıneve huzur dolacağına, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, yapılan araştırmalar sayesinde olumsuz bir durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments