Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, bir mal alım satımı dolayısıyla yaşanan bir sıkıntının ortadan kalkmasına yardım edileceğine, vasıflı, yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine alamettir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin yeni hobiler edinileceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, kafasının rahatlayacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, karşısına çıkan zorluklara göğüs gereceğine, hiçbir eksiğinin kalmayacağına delalet eder.

Rüyada abdest alırken balık görmek hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bir işe bağlayacağına ve işin zaferle sonuçlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada aç balık görmek büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşayacağı bir döneme gireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ağaçta balık görmek ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, yakın zamanda epey yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalettir.

Rüyada ağlayan balık görmek hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, yaşamı boyunca aksilikler yaşamayacağına, mal mülk sahibi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ağzı açık balık görmek zenginlik elde edeceğine, herkesin takip ettiği ve çok sevdiği birisi olacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ahtapot balığı görmek sırtının yere gelmeyeceğine, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, sorunlarının çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada alabalık balık görmek hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, dostlarının yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, Allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine delalet eder.

Rüyada arı balığı görmek zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, halk tarafından çok sayılıp sevileceğine ve destek göreceğine ve vatanı ve milleti için çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşla balık görmek ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine, uzun yıllar yaşayacağına, kendisini hazır hissettiğinde kararını yerine getireceğine ve başarılı olacağına işarettir.

Rüyada asker balık görmek zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada aslan balığı görmek işindeki verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, para sıkıntısının olmayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada at balığı görmek çevresinde yaşanacak güzellikleri fark ederek bundan kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, tüm sevdikleri ile sağlıklı ve uzun bir ömür geçireceğine, kendisi için hayırlı olacak gelişmeler yaşanacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada ateşte balık görmek canını ve malını garanti altına alacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, işinin, gücünün ve şansının yaver gideceğine delalettir.

Rüyada avlanmış balık görmek şans oyunlarından birini kazanacağına ve bu sayede cebine az da olsa bir miktar para gireceğine, geçiminin ve hayatının kolaylaşacağına, sevdikleri ile aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada avucunda balık görmek yaptığı işlerle adının yürüyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ay balığı görmek strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ayakkabıda balık görmek amaçlarına nail olacağına, maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada ayıklanmış balık görmek dertlerin son bulacağına, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, hastalıklara şifa bulunacağına yorumlanır.

Rüyada aynalı balık görmek ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, sağlığının yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacakta balık görmek halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına, projelerin ve harcanan emeklerin takdir göreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bağıran balık görmek yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, çok zor bir durumda kalan bir sevdiğine yardım edeceğine, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bağlı balık görmek içine düştüğü maddi sıkıntının sonunun geleceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada balıkçıda balık görmek içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, duygularının karşılık göreceğine, ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada balkonda balık görmek zor ve kötü günlerden geçtikten sonra ferahlığa ulaşacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada banyoda balık görmek itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, yaşamının daha kolay hale geleceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada barajda balık görmek kazanacağı başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, aradığı şifaya kavuşacağına, sevdiği insanla romantik, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada barbunya balığı görmek çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada bataklıkta balık görmek hayallerini gerçekleştireceğine, gönül rahatlığı içinde olacağına, çok büyük hayır duaları alacağına yorumlanır.

Rüyada bayatlamış balık görmek sevdikleri ile arasındaki bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına, çok güzel günler görüleceğine, sevinç gözyaşları döküleceğine alamettir.

Rüyada baygın balık görmek geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, hareketli yaşamından memnun kalacağına, yeni şeyler keşfedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bebek balık görmek karlı bir iş ortaklığı yapacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına işaret etmektedir.

Rüyada bembeyaz balık görmek yeni bir ilişkiye başlayacağına, sorunlarının son bulacağına, hayatına daimi olan kazancın, başarının ve mutluluğun geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada biblo balık görmek garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, baş ağrısı, grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada binlerce balık görmek karşısına güzel olanaklar çıkacağına, hayatının hareketleneceğine ve sürpriz gelişmelere gebe olacağına, bulunduğu mevkide yükseleceğine delalet etmektedir.

Rüyada boğulan balık görmek kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, mal ve para kazanılacağına, hak yolunda devam edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada bolca balık görmek verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, parasal olarak sıkıntı çeken kişilere yardım eli uzatılacağına, küs olduğu kişilerle barışacağına inanılır.

Rüyada boynunda balık görmek sevdiği kişilere yardımcı olacağına, çocuklarına istediği geleceği hazırlamak için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada boynuzlu balık görmek aile bireylerinden birine iş kurulacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada bozuk balık görmek verilen bir sözün yerine getirileceğine, yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, kendisine büyük bir zarar verecek bir adım atacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada bozulmuş balık görmek şifa ve ilaç bulacağına, mutluluğunun yüzünden okunur olacağına, bir dostunun sevincini de, mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada buluttan balık görmek rahat ve güzel günler geçireceğine, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına delalettir.

Rüyada büyük konuşan balık görmek suçlamalardan aklanılacağına, girilen bir borç yükünde aile fertlerinin her birinin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, amaçlarını yerine getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyük levrek balığı görmek işlerin çok iyiye gideceğine, çok büyük bir iş şansı kazanılacağına, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada buzda balık görmek kurulu düzeninin sürüp gideceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, daha rahat ve daha mutlu olacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada buzlanmış balık görmek karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, yuva kuracağına, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cam balık görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine, işlerinin düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada camgöz balığı görmek bir konuda kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, harcama gücünün artacağına, yaşadığı yoğunluk içinde küçük bir geziye çıkmak için kendisine zaman yaratabileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada camide balık görmek hayatındaki rahatlığın artacağına, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çamurda balık görmek işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, en kötü koşulda bile mücadeleyi, kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çantada balık görmek hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, Allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, kendisine yardım eden kişilerin haklarının kısa süre içinde ödeneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çarpan balık görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatının uzun süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çatıda balık görmek eşi veya sevgilisi ile olan ilişkiye huzurun geleceğine, güzel ahlakı ve iyi kalbi sayesinde Allah’ın sevgili kulları arasında olacağına, alınacak hayırlı haberler ve mutlu gelişmeler olacağına ve bu sayede keyfinin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada çay balığı görmek beklenen hayırlı bir haberin yakın bir zaman içinde geleceğine, bol ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, sağlığın günden güne iyiye gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada çekiç balığı görmek daha iyi bir eve çıkılacağına, hedeflerine ulaşmak için hiçbir güçlükten kaçmayacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada cennet balığı görmek hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, kazancını arttıracağına tabir olunur.

Rüyada cepte balık görmek yeni başlangıçlar yapacağına, eğer kişinin borçları varsa bu borçları ödeyecek maddi gücü bulacağına, güzel bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüyada çift balık görmek mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada çiftleşen balık görmek işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, eşinden fayda göreceğine, hayırlı bazı adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada cins balık görmek hayatına bolluğun, neşenin ve mutluluğun geleceğine, endişelerin ve dertlerin biteceğine, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına delalettir.

Rüyada çipura balık görmek bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, hiçbir eksiğinin bulunmayacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına inanılır.

Rüyada çoğalan balık görmek hastalıklarının iyileşeceğine, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çokça balık görmek gam ve keder çekmeyeceğine, maddi ve manevi olarak mutlu olunacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çölde balık görmek iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla ve gönlünce karşılayacağına alamettir.

Rüyada çöp balığı görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada çupra balığı görmek uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, aile içerisindeki herkesin birbiriyle iyi anlaşacağına, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına işaret eder.

Rüyada çürük balık görmek çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına tabir olunur.

Rüyada çuvalda balık görmek sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, bol şanslı bir döneme girileceğine delalettir.

Rüyada dağda balık görmek ferahlığa çıkılacağına, evli ve tek çocuk sahibi kişiler için ikinci bir bebeğe sahip olunacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada damacanada balık görmek mutluluğunu, huzurunu, yaşama sevincini ve güzel günlere olan inancını yitirmeyeceğine, zengin olmasa da, kimseye muhtaç olmadan huzur içinde bir hayat süreceğine, ortaklarla çıkılan bir yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada değişik balık görmek elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, kazanılan başarılar ve ele geçen kazançlar sayesinde geçim derdinin hiç olmayacağına, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına tabir olunur.

Rüyada değişik türde balık görmek maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, hak yolunda çok güzel ve iyi olan işler yapacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada demir balık görmek yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, yeni yerler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada deniz dibinde balık görmek ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına, başarılı bir kişi olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada denize girip balık görmek tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş ortağı ile hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine alamettir.

Rüyada derisiz balık görmek düzenli bir işe girileceğine, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına işaret eder.

Rüyada devasa balık görmek daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine delalet etmektedir.

Rüyada dilimlenmiş balık görmek âlim kişilerden sayılacağına, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada diri balık görmek kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatını dilediği hale getirmek için planladığı yönde hareket edeceğine, rahat bir hayata başlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dışarıda balık görmek ideallerine sımsıkı sarılacağına, korkusuzca işinin başında duracağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada dişi balık görmek problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine delalettir.

Rüyada dışkıda balık görmek hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, yaşanan kırgınlıkların son bulacağına yorulur.

Rüyada doğuran balık görmek kendi hanesine büyük bir bereket getireceğine, etrafındaki kişilerin takdirlerini kazanacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine yorumlanır.

Rüyada doktor balık görmek toplumdaki ve ticaretteki itibarının artacağına, hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, kötü halin son bulacağına, iyi halin geleceğine delalet eder.

Rüyada dolapta balık görmek sıkıntılarını bir kenara kaldıracağına, manevi açıdan gönül ferahlığı yaşayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada domuz balığı görmek kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine inanılır.

Rüyada dondurulmuş balık görmek zevki sefa içinde olacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada dört balık görmek eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, makamının yükseleceğine, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada dükkanda balık görmek mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, geçim derdi yaşamayacağına inanılmaktadır.

Rüyada dülger balığı görmek maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi açıdan çok hayırlı bir noktaya varılacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada duvarda balık görmek başarılı çalışmaları sayesinde bir çok kişiyi ekmek sahibi yapacağına, Allah’ın inayetini kazanacağına, kısmetinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada ekmek balık görmek hayatının ve işlerinin büyük bir hızda değişeceğine, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, çevresindeki insanlar arasındaki geçimin çoğalacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada elektrik balığı görmek yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine, ortaklarla yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, parasının ve malının artacağı işler yapacağına alamet eder.

Rüyada erkek balık görmek hayırlı haberler getireceğine, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, doğru arkadaşlıklar, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına işaret eder.

Rüyada etçil balık görmek çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, aile içerisinde herkesin istediği şeye kavuşacağına, aile bireyleri arasındaki bağın her geçen daha sağlam bir hal alacağına ve çok mutlu, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, hayırlı işlere gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada eteğinde balık görmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, büyük bir mutluluk ve sevinç dolu bir haber alacağına işaret etmektedir.

Rüyada evcil balık görmek sorunlarını halletmeyi başaracağına, çok sıhhatli bir kişi olunacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ezik balık görmek uğranılan zararların telafi edileceğine, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, gönül rahatlığı içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ezilmiş balık görmek kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, maddi açıdan çok kazanç getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir döneme girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada farklı balıklar görmek daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada fener balığı görmek illet hastalıklara tutulmayacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada fil balığı görmek amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, hayatının kusursuz hale geleceğine, başını sokabileceği bir eve kavuşacağına işaret eder.

Rüyada fileto balık görmek neşenin ve mutluluğun geleceğine, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, maddi gücünün artacağına yorumlanır.

Rüyada fırında balık görmek mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, hayırlı bir yuva kurulacağına, rakip olarak görülen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, hayatın mutluluk içinde geçeceğine, rakiplerinin kişiyi üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine işaret etmektedir.

Rüyada gagalı balık görmek daha fazla kazanç elde edeceğine, canını dişine katacağına, zorlukların yakın zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada garip balık görmek yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, kendisini temizlemek için her fırsatı değerlendireceğine, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gebe balık görmek iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına, daha rahat bir hayata kavuşulacağına, kazancın günden güne artacağına delalettir.

Rüyada gece balık görmek yakınlarının sorunların aşılması konusunda yardım edeceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, işinin de, yaşamının da her geçen gün iyiye doğru gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada göğsünde balık görmek yarınlarının dünlerini aratmayacağına, çok büyük bir ferahlık duyacağına, aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gökte balık görmek dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine, zahmetsiz ve çilesiz bir hayat yaşayacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine yorulur.

Rüyada gökyüzünde balık görmek herkesin istediği bir kariyeri olacağına, büyük bir çalışmaya girerek çok güzel ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, hayırlı işlerde bulunup sevap işleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gölette balık görmek aile hayatının hiç olmadığı kadar güzel olacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına delalettir.

Rüyada gülen balık görmek başarılarının çoğalacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına inanılmaktadır.

Rüyada gülümseyen balık görmek sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, Allah’tan korkması gerektiğini unutmayacağına, hastalıklarının azalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada güveçte balık görmek kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, eline geçen bir miktar para sayesinde işlerini hiç olmadığı kadar iyi şekilde sürdüreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hamamda balık görmek azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına delalet eder.

Rüyada hamile kadının balık görmesi dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, gerçekleştirmek istediği projeleri gerçekleştireceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada hareketli balık görmek insanlar tarafından çok tanınan bir kişi olacağına, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına, iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına inanılır.

Rüyada haşlanmış balık görmek iç dünyasında rahata kavuşacağına, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada hastalıklı balık görmek maddi güç sahibi olacağına, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine delalettir.

Rüyada hastanede balık görmek yaşadığı stresin biteceğine, ticarette büyük atılımlar yapacağına ve geleceğini sağlam temeller üzerine kurma fırsatı elde edeceğine, sosyal hayat içinde yeni bir arkadaşlığa başlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada havlayan balık görmek hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, her zaman dürüstlüğü, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, yakın zamanda tüm yatırımlarından oldukça büyük paralar kazanacağına inanılmaktadır.

Rüyada havyarlı balık görmek insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine inanılır.

Rüyada hediye balık görmek yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iç çamaşırında balık görmek sevdiği kimse ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, yakın akrabaları ile aralarında pürüz varsa da konuşarak tatlıya bağlanacağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada içi boş balık görmek uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine, kazançlı adımlar atılacağına, maddi olarak çok kötü bir durumda olduğu bir dönemi kapatacağına alamet etmektedir.

Rüyada idrarda balık görmek zenginliğe sahip olacağına, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine alamettir.

Rüyada ikiz balık görmek kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, ün sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada ilginç balık görmek küçük şeyleri kafaya takıp moralinin bozulmasına, canın sıkılmasına izin vermeyeceğine, kötü düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, yakın bir zamanda vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada inci balığı görmek bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, hayat standartlarının yükseleceğine alamet etmektedir.

Rüyada insan suratlı balık görmek rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, geleceğinin parlak olacağına, sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada insan suretinde balık görmek gidilen yolda çok başarılı bir kariyere sahip olunacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına rivayet eder.

Rüyada insan yutan balık görmek gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada insana dönüşen balık görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada insanı balık görmek eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada ipte balık görmek uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına, herhangi bir sıkıntı yaşadığında bunu dua ile çözeceğine, karlı bir işe girileceğine yorumlanır.

Rüyada ırmak balığı görmek başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, değer verdiği kişiler ile olan bağlarını iyice sağlamlaştıracağına, kısa süre içinde yüzünü güldürecek büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalettir.

Rüyada ırmak ta balık görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, refah düzeyinin gittikçe artarak ilerleyeceğine, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ışıklı balık görmek kariyerinin zirvesine yükseleceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, kazandıkları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ısıran balık görmek uzun zamandan beri hayal ettiği bir bebeğe kavuşacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, sevinçli bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada ısırmaya çalışan balık görmek uzun bir zamandan beri görülmemiş kadar büyük kazanç elde edileceğine, iş hayatı içinde neredeyse bir sıkıyönetim ilan edeceğine, herkes tarafından saygı göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada iskorpit balığı görmek yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, hayırlı fırsatlar elde edeceğine işarettir.

Rüyada istiflenmiş balık görmek yüzünün güleceğine, ahiret hayatı için güzel işler yapacağına, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine işaret eder.

Rüyada ızgara balık görmek toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceği işler yapmayacağına, insanlar tarafından tanınan biri olacağına, hata ve günah işlemekten uzak duracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada izmarit balığı görmek mevlit okutacağına, korkularının, sıkıntılarının ve hastalıklarının zaman içinde hiç tekrar etmeyeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada kabede balık görmek insanlarla iyi geçinmek için gerekli şeyleri yapacağına ve kalp kırmayacağına, hayatının bereketli ve verimli olacağına, herkesin şaşırtılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kabuklu balık görmek Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, içindeki gücü diri tutarak her türlü sorunun üstesinden geleceğine, her zaman mutlu bir kişi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kadife balık görmek gelecekle ilgili hayırlı planlar yaptığına ve çok yakın bir zaman kazancının artacağına, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, alınacak sevinçli bir haber sayesinde çok güzel günler yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kafası kopuk balık görmek sıkıntıların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kafeste balık görmek huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına delalettir.

Rüyada kağıttan balık görmek günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, uzun zamandan beri içinde yaşadığı işsizlik korkusundan kurtulacağına inanılır.

Rüyada kalabalık balık görmek sorunların yakın zaman içinde son bulacağına, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına alamet eder.

Rüyada kamyonda balık görmek erkek çocuğu olacağına, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kan emen balık görmek yarınların kendisine hayır getireceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kanalizasyonda balık görmek tartışma yaşadığı birisine iyi niyetli yaklaşıp olumlu geri dönüş alacağına ve bu durumu bitireceğine, iş hayatında ya da sosyal hayat içinde yaşanan düşmanlıkların biteceğine, ailesinin kişiye iş alanında her zaman destek vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kapı eşiğinde balık görmek geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına, devlet kapısında uzun zamandır çözülemeyen bir işinizin çözüleceğine, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine delalet eder.

Rüyada kapıda balık görmek hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, uzaktaki bir akrabadan çok güzel ve hayırlı bir haber alınacağına, verimin ve bereketin geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kaplan balığı görmek uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, her türlü yeniliğin mutluluk vereceğine, ev alarak kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına tabir olunur.

Rüyada kaplıcada balık görmek yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kapta balık görmek Allah’ın mübah kıldıklarına meyil edeceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karada balık görmek ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, bol kısmetli bir kişi olacağına, kendisine yeni bir hayat düzeni kuracağına yorulur.

Rüyada karada gezen balık görmek sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, huzurunun yerine gelmesi için ihtiyacı olan tüm çarelerin Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, destek göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada karada giden balık görmek hastalıkların kalıcı olmayacağına, kazandığı her kuruşun alın teri ile ıslandığı için helal olduğuna ve hanesinde bolluk ve bereketin bir ömür boyu süreceğine, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına yorumlanır.

Rüyada karada yaşayan balık görmek ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına delalet eder.

Rüyada karagöz balığı görmek yeteneklerini herkese ispat edeceğine, hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada karanlıkta balık görmek eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, hayırlı ve güzel olaylar sayesinde rahat edilecek ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, çok güzel günler geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada karides balık görmek lüksünün ve konforunun baki olacağına, daha önce denemediği ve bilmediği tatları tadacağına, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine yorulur.

Rüyada karışık balık görmek işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada karnı yarılmış balık görmek sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, adını aklamayı başaracağına rivayet eder.

Rüyada kasa balık görmek işlerinin stresinden ve sıkıntısından kaçınacağına, rahat bir nefes alacağına, zenginliğinin artacağına, aile içinde yaşanan tatsızlıkların sona ermesi için çalışılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada katil balık görmek kısmetlerinin çoğalacağına, attığı her adımda kalbinin ferahlayacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada kavanozda balık görmek sorunların üstesinden geleceğine, rakiplerini alt edeceğine, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kavrulmuş balık görmek çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine inanılmaktadır.

Rüyada kaygan balık görmek muradını alacağına, sevdiği kişilere iyi bir hayat temin edeceğine, hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kazanda balık görmek bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, çok güzel işlere gireceğine, hayatında maddi anlamda sorun yaşanmayacağına inanılır.

Rüyada kelebek balığı görmek hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, ulaşamadığı hiçbir arzusu olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kılçıksız balık görmek yediğinin önünde yemediğinin arkasında olacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, ortaya çok başarılı ve uzun yıllar boyunca unutulamayacak projeler konulacağına alamettir.

Rüyada kıllı balık görmek mutlu olacağına, işi ile gündeme geleceğine, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına delalettir.

Rüyada kilolarca balık görmek iyi hissedileceğine, alınan borçların günü gününe ödeneceğine, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına delalet eder.

Rüyada kırlangıç balığı görmek açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine, çevresinde saygınlık göreceğine yorulur.

Rüyada kirli balık görmek şansın her zaman arkasından geleceğine, çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, işle ilgili olarak kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine delalettir.

Rüyada kırmız balık görmek sıkıntıların, zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, kendisine kötülük yapan bir kişiyi daha dikkatli davranarak yenilgiye uğratacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kirpi balığı görmek iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına inanılmaktadır.

Rüyada kızartmalık balık görmek ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, başarısı ile ön plana çıkacağına delalettir.

Rüyada kızgın balık görmek uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine, kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına, ailesini kendisinden daha çok seveceğine inanılmaktadır.

Rüyada kızıl balık görmek daha önce yaptığı bir ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, mal varlığının artacağına, yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına alamettir.

Rüyada klozette balık görmek rüya sahibinin bir sorunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, işinde başarılı olacağına, istenilen hayat şartlarına ve alım gücüne ulaşılacağı için mutlu olunacağına yorumlanır.

Rüyada koca balık görmek emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, bir toplantıdan diğerine koşacağına, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına inanılır.

Rüyada koi balığı görmek çok büyük ses getireceğine, hayatının olumlu yönde devam edeceğine, kendisinin faydasına çalıştığını sandığı bir kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada kokan balık görmek sorunların teker teker çözüme kavuşturulacağına, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına alamet eder.

Rüyada kolunda balık görmek dertlerine çareler, sorunlarına da çözümler bulacağına, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada komşuda balık görmek problemlerinin biteceğine, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, sevdiği kişiler ile birlikte daha önce el atmaya cesaret edemeyeceği bazı büyük ve yorucu çalışmalara imza atacağına tabir olunur.

Rüyada konserve balık görmek sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, hareketlerine ve yaşamına çeki düzen vermek isteyeceğine, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına işarettir.

Rüyada kör balık görmek oğlu evli ise torun sahibi olacağına, önünün açılacağına, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada koşan balık görmek manevi yönden çok büyük ferahlık yaşanacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, kazancının her geçen gün artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kovalayan balık görmek aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, huzurlu ve sağlıklı olunacağına, üzüntülerin son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada köyde balık görmek niyetini ve kalbini bozmayan rüya sahibinin geçmişi unutturacak iyi haberler alacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine ve aile hayatının hayırlı gelişmelerle dolacağına, tüm hayallerinin çok kısa süre içinde ve zahmetsizce gerçekleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada koynunda balık görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, ailesini daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada közde balık görmek çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, kalkınacağına, kendinden emin adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada közlenmiş balık görmek şansının açık olacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ferahlığa çıkılacağına inanılmaktadır.

Rüyada kucakta balık görmek kazancını iki kat arttıracağına, işlerin çok iyi gitmesi ve büyüme kararının alınması ile birlikte üretim çalışmalarına da girileceğine, bu sayede kazancın daha da arttırılacağına, talihinin artacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada küflü balık görmek farklı iş alanlarına yöneleceğine, eşi ve çocukları ile uzun ve sağlıklı bir ömür yaşayacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada kumda balık görmek karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada kumsalda balık görmek birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına, zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına rivayet eder.

Rüyada kurbağa balığı görmek yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, ailesinden aldığı desteğin kendisine büyük güç vereceğine, anne baba duası alacağına inanılır.

Rüyada kurtlu balık görmek huzurunun yerine geleceğine, rakiplerinin kendisi ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kuru balık görmek mahkemelik olunan bir konuda epey tartışma yaşandıktan sonra rüya sahibi lehine bir karar çıkacağına ve davanın temyize kadar gideceğine, el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, sorunların tamamen biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kuş balık görmek kötülüklerden uzak kalacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kuş kafesinde balık görmek yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine, işlerinin bollaşacağına, verilen kararların geri çekileceğine bu sayede zarar etmekten son anda kurtulacağına inanılmaktadır.

Rüyada kusan balık görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, iş hayatında yeni ve hayırlı bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden bir düşmanlığın biteceğine, umudun kesildiği birçok şeye uzun bir uğraş sonucunda ulaşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kutsal balık görmek zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada küvette balık görmek çok büyük iş deneyimi kazanılacağına ve aileden birine yapacağı bir iş için maddi ve manevi olarak büyük destek verileceğine, herkesin çok dikkatini çekecek bir oluşuma girileceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine delalettir.

Rüyada kuyruksuz balık görmek bilgi sahibi bir kişinin tecrübelerinden faydalanarak sorunları pratik şekilde çözeceğine, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına tabir olunur.

Rüyada lağımda balık görmek hata ve günah işlemekten uzak duracağına, elinin döneceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, kazanca ve mutluluğa giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada lavaboda balık görmek uzunca bir zaman çektiği sıkıntılardan ötürü uğradığı zararı kapatacağına, üzerindeki uğursuzluğun ve şanssızlığın kalmayacağına, gelişiminin hız kazanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada leğende balık görmek eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, işte kazanılan büyük bir zaferin bir parçası olacağına, hayatının daha kolay hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada lüfer balığı görmek maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, sıkıntıların sona ereceğine, suçlamalardan aklanılacağına, kısmetlerinin ve şansının artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada mağarada balık görmek küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vazgeçileceğine, varlık ve huzur sahibi olunacağına, hayırlı günler görüleceğine işarettir.

Rüyada maket balık görmek şansının ve bahtının açılacağına, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, işlerini yoluna koymayı başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada mangalda balık görmek işlerinin günde güne daha iyi bir hal alacağına, işveren koltuğunda oturacağına, hayırlı haberler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada markette balık görmek işlerin yoluna gireceğine ve soğukluk yaşanılan eski tanıdıklarla aradaki buzların eriyeceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, ailevi sorunların biteceğine işaret eder.

Rüyada masada balık görmek kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, şansının yaver gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada masmavi balık görmek kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına, endişelerini silip atacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada merdivende balık görmek eline geçen fırsatları değerlendirerek çok daha başarı getirecek projeler gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, bir kimseye karşı içinde hoşlanma veya aşk belirtileri oluşacağına yorulur.

Rüyada mersin balığı görmek faturalarının rahatlıkla ödeneceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada metal balık görmek aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, istediği bir proje için yatırım yapmaya başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta balık görmek sevilen kişilerle çok mutlu olunacağına, düşkün kimselerin elinden tutacağına, umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine delalettir.

Rüyada midede balık görmek toplumda itibarının ve saygınlığının yükseleceğine, kendisini kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan her şeyin ortadan kalkacağına, her şeyin gönlünce olacağına rivayet eder.

Rüyada milyonlarca balık görmek bilgi sahibi olunmayan bir işi çabucak kavrayarak hemen kendisini gösterecek olan rüya sahibinin alkışlanacak işler yapacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada minik balık görmek akıllıca ve isabetli kararlar verilmesi sayesinde rızkının her geçen gün artacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına rivayet eder.

Rüyada mırmır balığı görmek kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına tabir olunur.

Rüyada mor balık görmek huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, takdir görecek pek çok iş yapacağına alamet eder.

Rüyada mors balığı görmek kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, tatsız sözlerin unutulacağına, sorun ne olursa olsun aile fertlerinin arkalarında duracağına yorulur.

Rüyada mühürlü balık görmek eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, ailesi ve sevdikleri ile doyasıya vakit geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada mutfakta balık görmek yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, yüzün güleceğine delalet eder.

Rüyada namaz kılarken balık görmek bazı büyük ve güzel haberler alınacağına ve bu haberler sayesinde işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nazar boncuklu balık görmek işlerinin açılacağına, ticaretinin genişleyeceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada okulda balık görmek hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına alamet etmektedir.

Rüyada okyanus balık görmek ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, herkesin kavuşmayı istediği hayata sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada olta balık görmek mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, hastalığın biteceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada omuzda balık görmek çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, yeni bir işe girileceğine yorumlanır.

Rüyada orfoz balığı görmek parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada ormanda balık görmek aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada oyuncak balık görmek kalbinin temiz olması, niyetlerinin de hayır taşıması sayesinde karşısına aksiliklerin, kötülüklerin, kaza ve belaların çıkmayacağına, şifaya kavuşacağına, her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına alamet eder.

Rüyada pahalı balık görmek ticaretinin büyüyeceğine, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, içinde bulundukları zor durumları ailesi ile birlikte çözeceklerine, gereken ne varsa herkesin elinden geldiği kadar destek olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada paketlenmiş balık görmek sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, gecesini gündüzüne katıp kendi işi için çalışacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada palyaço balığı görmek kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada papağan balığı görmek birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada parça balık görmek iş hayatında çok saygın bir isme sahip olunacağına, aldığı dualar sayesinde işlerinin açılacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada parlayan balık görmek sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar mesut olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada pazarda balık görmek üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, parasızlık, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, kazancın çoğalacağına, muradın gerçekleşeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada peygamber balığı görmek mal mülk sahibi olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, hiçbir durumda karamsarlık yaşamayacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada pınarda balık görmek başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine, devlette önemli bir kademede görev alacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada pirana balık görmek hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına delalet eder.

Rüyada pişirilen balık görmek çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, rahat edileceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada pişmiş sıcak balık görmek hayırlı kazançlar elde edileceğine, bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada plastik balık görmek üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada porselen balık görmek Allah yolunda ilerleyip, ilim irfan sahibi olacağına, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, çektiği sıkıntıları yakın bir zaman içinde hiçbir sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına işarettir.

Rüyada pulsuz balık görmek kurulu düzeninin sürüp gideceğine, hak yolunu tutacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada rahimde balık görmek variyet sahibi olacağına, aile sahibi olup, yuva kuracağına, atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada rakı balık görmek mal ve mülk sahibi olacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına, geçmişini arkada bırakacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada renk değiştiren balık görmek sıhhat ve moral bulacağına, ilerleyeceğine ve çok başarılı olacağına, başarısız olmasını bekleyen rakiplerinin hevesinin kursaklarında kalacağına yorumlanır.

Rüyada saçında balık görmek işlerinin kendisini çok mutlu edecek şekilde iyiye gideceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, sermayesinin boşa gideceği yatırımlar yapmayacağına inanılır.

Rüyada sahilde balık görmek kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, çok güzel bir kısmeti ikiye katlayacağına işarettir.

Rüyada sahte balık görmek sevincinin sabun köpüğü gibi sönmeyip, ömür boyu devam edeceğine, sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, yakın bir arkadaşla bir iş ortaklığı kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sakallı balık görmek evlat sahibi olacağına, sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, tabiri caizse hiç kimsenin kendisiyle gerek meslekteki uzmanlığı gerekse maddi gücü bakımından boy ölçüşemeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada saksıda balık görmek iş ve özel hayatının ilerleme göstereceğine, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayırlı işlere para yatıracağına yorumlanır.

Rüyada salamura balık görmek güzel günler yaşanacağına, hastaysa şifa bulacağına, kısa süre içinde sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada saldırgan balık görmek atılan her adımla daha iyi bir insan olunacağına, ettiği zararları telafi edeceğine, yeni mekânlara gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sandıkla balık görmek yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada sarıkanat balığı görmek sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, kafasında planladığı bir işi canlandıracağına yorumlanır.

Rüyada şarkı söyleyen balık görmek başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına tabir olunur.

Rüyada satılan balık görmek emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, sevdikleri ile aradaki kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine rivayet eder.

Rüyada satılık balık görmek hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına delalettir.

Rüyada saydam balık görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, işlerin çok iyiye gideceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine alamet eder.

Rüyada sayılı balık görmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, huzurlu bir insan olacağına, büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına işaret eder.

Rüyada şelalede balık görmek zorlu yollardan geçerek çok başarılı bir kariyer ortaya koyacağına, sorunları hızlı bir şekilde ortadan kaldıracağına, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada sepette balık görmek ailesini çok daha iyi şartlarda yaşatmayı başaracağına, rakipleri ve kendisini çekemeyen kişilere karşı her zaman daha büyük bir avantaj sahibi olacağına, bütçesinin genişleyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle balık görmek sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına, şansın ve bahtının açılacağına, kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şifalı balık görmek hayatına lüksün ve konforun hâkim olacağına, insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sihirli balık görmek kendisini sevmeyen kişilerden gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine, sevdikleri ile bir arada olacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada simli balık görmek hoş bir sürprizle karşılaşılacağına, bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sinarit balığı görmek endişeli durumların son bulacağına ve sahip olunan yetenekler sayesinde büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sırtında balık görmek sevinçli bir hayat süreceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, kendisini işine vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şişman balık görmek çok büyük çaba sarf edeceğine, bereketli yağmurlara, Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine yorumlanır.

Rüyada sofrada balık görmek çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada sokakta balık görmek sıkıntıların biteceğine, Allah’ın kendisine mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına inanılmaktadır.

Rüyada soslu balık görmek maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına, güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına delalet eder.

Rüyada su birikintisinde balık görmek kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, aile hayatında yaşanan mutluluğun yıllar boyunca devam edeceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada su içerisinde balık görmek kendisine yeni uğraşlar bulacağına, sorunlarını bir iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmesi sayesinde maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine işaret eder.

Rüyada su yüzeyinde balık görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağı ve ferahlığa çıkacağı bir döneme gireceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına delalet eder.

Rüyada sürahide balık görmek daha çok para kazanmaya başlayacağına, büyüklere saygılı bir kişi olunacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına alamettir.

Rüyada sürekli balık görmek ters giden durumların düzeleceğine, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, engellerden uzak kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada susuz balık görmek maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, başlayacağı bir işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına, hayırlı fırsatlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada susuz kalan balık görmek ferah bir eve geçileceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, iş ile ilgili konularda zamansız ve aceleci bir karar vermeden önce sevdiği kimselerin sözünü dinleyip sabredeceğine işaret eder.

Rüyada tahta balık görmek imkanlarının genişleyeceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına, güçlü ve dimdik şekilde ayakta duracağına delalet eder.

Rüyada tarlada balık görmek verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına delalet eder.

Rüyada taş balık görmek sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, yüksek bir makamı olacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tavada balık görmek çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, küslükleri gidereceğine, işlerindeki şansının ve kısmetinin hiç bozulmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tavanda balık görmek maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, canla başla çalışacağına, başarılı olacağına, kazanç elde edeceğine, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine işarettir.

Rüyada tavşan balığı görmek huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, rüya sahibi kadın ise uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada tekir balığı görmek zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada tekne balık görmek bilgi ile donanacağına ve okumaktan hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine inanılır.

Rüyada temiz balık görmek kurtuluşunun kesin olarak gerçekleşeceğine, eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, aniden hayatına girecek bir insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına inanılmaktadır.

Rüyada tencerede balık görmek yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tepside balık görmek yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sıhhatini geri kazanacağına, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, alacağı bir sonuçtan memnun kalacağına inanılmaktadır.

Rüyada ters dönmüş balık görmek kesesinin her daim dolu kalacağına, malının, parasının ve canın güvende olacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada testere balığı görmek yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, üzüntülü ve sıkıntılı durumların el birliği ile ortadan kaldırılacağına, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine delalet etmektedir.

Rüyada tezgahta balık görmek yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada timsah balığı görmek kederinin dağılacağına, çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına işaret etmektedir.

Rüyada tirsi balığı görmek arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine inanılır.

Rüyada toplu balık görmek eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine yorulur.

Rüyada toprağa balık görmek uzun zamandan beri devam eden sorunların sona ereceğine, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada torik balığı görmek maddi olarak rahatladığı bir dönemde büyük ve hayırlı bir ortaklık kuracağına, bu ortaklık sayesinde iş dünyasında daha çok tanınacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, çok iyi paralar kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada tropikal balık görmek ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, yaşamının konforlu ve rahat hale geleceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada tuhaf balık görmek çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, rahat, kolay ve geniş olanaklar içinde yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada turkuaz balık görmek dünyanın tüm güzelliklerini tatma, görme ve alma şansına sahip olacağına, maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına ve bu sayede gözü açık gitmeyeceğine, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, başarılarının sürekli olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tuvalete balık görmek yoksulluktan sonra zengin olmaya, hiçbir sorun yaşamayacağına, dirsek çürüterek çalıştığı projelerinde istediği noktaya geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tuzda balık görmek kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, kurtuluşu yakalayacağına, çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada tuzlanmış balık görmek büyük zararlardan kurtulacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, başarılarının artacağına ve uzun süre devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada üç balık görmek sorunların tamamen ortadan kalkacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ufak balık görmek mutlu ve huzurlu hissedeceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, muhtaç kimselere yardım edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada una bulanmış balık görmek işlediğiniz günahlardan dolayı pişmanlık duyup tövbe edeceğinize , sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye inanılmaktadır.

Rüyada unlu balık görmek erkek çocuğu olacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, büyük işler başarılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uskumru balık görmek işe gösterilen ilginin artacağına, büyük atılımlar yapılacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada uyuyan balık görmek sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, stresini atacağına, yeni bir sosyal hayata adıma atacağına alamet etmektedir.

Rüyada uzaktan balık görmek üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada üzgün balık görmek hayırlı kazançlar elde ederek çok mutlu bir hayat süreceğine ve çok büyük zenginliğe kavuşacağına, dertlerin sonlanacağına, daima afiyette kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada vajinada balık görmek hiçbir zaman dara düşmeyeceğine, parasal anlamda rahat edeceğine, hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına işaret eder.

Rüyada vücutta balık görmek eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, ailesini her türlü zorlukla mücadele edebilmeleri için motive edeceğine yorulur.

Rüyada yağlı balık görmek mallarının ve parasının çoğalacağına, büyük ve karlı bir iş yoğunluğu yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına yorumlanır.

Rüyada yan yatmış balık görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına, dostlar arasında yaşanan tatsız olayların çözümü için arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine alamettir.

Rüyada yanmış balık görmek herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, evlat sahibi olunacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yapay balık görmek yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, şifa bulacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada yapışık balık görmek yüreğine su serpecek çok sevinçli haberler alacağına, güzel sözler işiteceğine, yazgısının güzelleşeceğine, maceralara atılacağına işaret eder.

Rüyada yaralanmış balık görmek kendisine zararı dokunan kişileri gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, kendisini çekemeyenlere karşı galip geleceğine, kazancının artacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yaratık balık görmek esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, hataların düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada yatakta balık görmek daha büyük saygınlık kazanılacağına, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, mevcut kötü bir durumun yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına delalet etmektedir.

Rüyada yavrulamış balık görmek rızkının genişleyeceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine, daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına inanılır.

Rüyada yemekte balık görmek Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, uzun süren çalışmalar sonunda yıpranmış olan sinirlerin düzeltilmesi için tatile çıkılacağına, yeni bir işle ilgili olarak bilgi toplanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yenen balık görmek hayırlı fırsatlar yakalayacağına, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına, eline geçen fırsatları çok hızlı bir şekilde değerlendireceğine işaret eder.

Rüyada yeni doğan balık görmek uzun zamandan beri özlem duyulan bir kişiye yakında kavuşulacağına, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine, iyi bir patron olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yığınla balık görmek gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine delalettir.

Rüyada yıkanmış balık görmek yaptığı bir projede büyük başarı yakalanacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, sıhhate kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yılan görünümlü balık görmek evin kasasına giren gelirin artacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine alamet eder.

Rüyada yılana benzer balık görmek evlatlarından hürmet göreceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine alamet etmektedir.

Rüyada yıldız balığı görmek çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, bir arkadaşının yardımına koşacağına, dert çeken bir yakınına yada arkadaşına çok büyük destek vereceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada yırtıcı balık görmek iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmelerin yaşanacağına, bazı büyük çalışmalar yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada yiyecek balık görmek kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, yaşantısının çok daha kolay ve konforlu hale geleceğine, bir tartışmada kendisini savunanların çok sevineceğine inanılmaktadır.

Rüyada yolda balık görmek baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada yumurtalı balık görmek yeni bir işe başlanacağına, kuş gibi hafifleyeceğine, eninde sonunda istediği başarıya ulaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yumurtlayan balık görmek sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yuvarlak balık görmek anne baba duası alınacağına, huzurlu bir hayata adım atacağına, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına delalet eder.

Rüyada yüzlerce balık görmek sorunların akıl yoluyla çözüleceğine, uzun yıllardan beri kurduğu hayallerine kavuşacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada zararlı balık görmek yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan her şeyden büyük bir oranda kopacağına, sıkıntılı dönemleri atlatacağına ve işyerinin tekrar iş yapar hale geleceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına alamettir.

Rüyada zayıf balık görmek sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, eş, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
18 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Rüyamda upuzun bir tır dolusu
Siyah penguen ve ceşit çeşit balıklar gördüm. Tır ısıklarda
Durdu bende hemen videoya aldım bu anı kaydetmek için. Videoya alırken balıkların cokluguna sasırıyordum. Penguenden cok balık var ee tabi yiyecekler diye konusuyordum

Pire

Rüyamda balıklar bana doğru gelip beni ısırıyordu büyük ince balık. Isırıp bırakmıyorlardı elbiselerimi.

Azra

Rüyamda bir kargaşa içindeyiz ve kanatlı karıncalardan korunmak için bir yerde ailecek saklanıyoruz. Pencereleri bile kapatıyoruz. Sonra acıkıyoruz ve gece gizli gizli balık tutmaya gidiyoruz. Büyük bir balık tutuyoruz, herkese eşit dağıtıyoruz, ben azıcık fazladan yiyorum. Sonra peşimize yabani hayvanlar düşüyor ve saklandığımız yere kaçıyoruz. Küçük hırçın bir köpek düşüyor peşimize ilk başta korkuyoruz. Sonra ben cesaretimi toplayıp yanına gidiyorum. Sakinleşiyor ve bizimle dost oluyor.

Erhan boz

Rüyamda elimle kuş lastigiyle suyun üzerinde yüzen balık sürüsüne taş attım iki adet büyük balık vurdum, biri bayan biri erkek denizde bulunan iki kişi balıkları ittirerek karaya yanıma çıkartılar,hepimiz ayaklarımızın dibindeki neredeyse 2m boyundaki balıklara bakıyorduk,

Erhan

Tşk ederim

Büşra♡

Merhaba, rüyamda evimde akvaryum olduğunu gördüm.İçinde balıklar vardı ve maymun vardı. Aslında maymun mu koala mı çözemedim. İkisi arasında bir canlı. Balıklara yem vermek için kocaman bir poşet açıyordum. Sonra o maymunu da beslemeyi düşünürken bir yandan da akvaryumdan zıplayarak kaçar diye korkuyordum. Akvaryumun içinden bana bakıp duruyordu sürekli.

Tuba

Merhaba rüyamda kalabalık insanların olduğu alandayız, uzun bir mangal görüyorum ve tanıdığım birisi köfte pişiriyor ama oraya gitmemin uygun olmadığını düşünüyorum oradan uzaklaşıyorum ardında elimde kuyruğundan tutmuş olduğum kocaman bir balık ve kuyruğundan tuttuğumda derisi hemen çıkıyor bembeyaz etli güzel kocaman bir balık…

Güneş

Merhaba rüyamda bir derenin kenarındaydım önce dereyi izliyordum sonra iri ve büyük bir balık gördüm ve onun yılan balığı olduğunu düşündüm. Balık bana doğru geliyordu bende kaçmaya çalıştım. Şimdiden teşekkürler

Ayşe

Rüyamda mutfak tezgahı nın üzerinde bulunan cam fanus içinde 2 tane turuncu japon balığı gördüm biraz sonra tekrar mutfağa girdiğimde balıklar fanustan atlamış tezgahta hemen alıp tekrar fanusa koydum biraz sonra tekrar yüzmeye başladılar fanus kirlenmiş suyu degistireyim diyorum su hazırlıyorum tekrar baktığımda ise fanusta yüzlerce küçük yavru balık görüyorum zarar vermeden degistireyim diye uğraşırken uyandım.

Eren

selamün aleyküm, rüyamda balıkçıdan küçük balık aldığımı gördüm. sonra eve gittim. Aldığım balığı eşime verdiğimi gördüm. eşim balıkları ayıklayıp kırmızı bir tencerenin içinde kızartıyodu. Balıklar pişerken büyümeye başladı. iki üç katı oldu balıklar tepsiye sığmadı. koca bir tepsi balık oldu. ailece hepimiz bol bol balık yedik.