Rüyada Balık Tutup Geri Bırakmak

Rüyada balık tutup geri bırakmak çok daha huzurlu ve mutlu bir kişi olacağına, sıkıntılı ve sorunlu zamanların geride kalacağına, her türlü dünya nimetlerinden faydalanacağına, hidayete ereceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, yerinde sayan kimse olarak kalmak istemeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre her geçen gün başarıların artacağına, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine, ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada büyük balık tutup geri bırakmak geçim derdinin kalmayacağına ve uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, rahatın ve konforun yerine geleceğine, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, atılan adımlar sayesinde büyük fırsatlar elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olacağına, insanlar tarafından daha çok sevgi ve saygı göreceğine, farklı iş kollarına ulaşacağına, yeni mallara kavuşacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar alçak gönüllü davranmasını bileceğine, yakın bir tanıdıkla olan geçmişteki tatsız konuların unutulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada denizden balık tutup geri bırakmak mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, elinin her geçen gün bollaşacağına, başarılı bir kişi olacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine yorulur.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, çok büyük bir sevinç duyacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, çalışmaların büyük getirileri olacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada elle balık tutup geri bırakmak sevdikleri ile beraberce hoş muhabbet vakit geçirip güleceğine, hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına delalet eder.

Rüya yorumuna göre rüya sahibi kimsenin yaptığı bir iş ile başarılı olacağına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, resmi görevlerde bulunacağına, başarıların çoğalacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, atılacak adımın tüm hayatını değiştireceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
27 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
memo

Rüyamda oltayla büyük balık tuttum sonra babam dedi bu balık yaşlı geri brak bende göle geri bıraktım ama oltayın ipini çözmedim balık
oltada bağlı suda yüzüyordu sonra iki tane büyük balık daha vardı sudan dışarıda bir tanesi ölmüştü bukadar rüyam

Hasret

Rüyamda eşimle bı su kenarindaydik balıklar havada zipliyordu.egildim avucunu açtım bir tane elimle tuttum ve eşimin eline koydum eşimde baktıktan sonra tekrar suya attı neden attın diye sordum hayvan ölecekti ondan suya attm dedi .. yorumlar misnz acaba bunu

Zümrüd ü Anka

Rüyada deniz kenarı iskele gibi bir yerde tombalak bir kız çocuğunu kucağıma alıp sevip bırakıyorum sonra gördüğüm büyük bir balığı yakalayıp herkese gösterip tekrar suya bırakıyorum kafamı kaldırdığımda rahmetli dayımı askerlik yaptığı gemide bahriyeli kıyafetlerle görüp hasretle sarılıyorum ama dayım benden genç geçmişini görüyorum