Rüyada Balık Yutmak

Rüyada balık yutmak dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, kazancının çok daha fazla olacağına, mallarının ve parasının çoğalacağına, insanlar tarafından tercih edilen bir kişi olacağına, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre yüzünün güleceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, kurtuluşa ereceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına işarettir.

Rüyada akvaryum balığı yutmak çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, Allah’ın lütuflarına ereceğine, sorunların çözümü için sürekli kendisine danışılacağına, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, tartışmaların sonlandırılacağına inanılmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, aile bireylerinden birine iş kurulacağına, rakiplerine karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine, işlerdeki karın artacağına, geriye değil hep ileriye bakacağına alamet eder.

Rüyada büyük balık yutmak sevdiği kimse ile geçirdiği her anının tadını çıkaracağına, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, içine düştüğü sıkıntılardan kısa bir zaman içinde herhangi bir sorun yaşamadan kurtulacağına, işlerinde başarı elde edeceğine rivayet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin bir daha aciz durumlara düşmeyeceğine, kendi işinin başına geçeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, istediği her şeyi kolayca alabileceğine, çok rahat bir hayat yaşayacağına, sıfırdan aldığı bir işi en tepeye çıkartacağına ve iş hayatında çok büyük firmaların dikkatini çekeceğine işarettir.

Rüyada canlı balık yutmak başarılarının kalıcı olmasına vesile olacak atılımlarda bulunacağına, zarar edilen bir olayın kısa süre içinde düzgün bir şekilde kar getirir hale geleceğine, yapılan planların, programların ve projelerin başarıyla nihayete erdirileceğine, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine işaret etmektedir.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, çok sevinçli haberler alacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, oğlu evli ise torun sahibi olacağına, sorunlarından kurtulacağına, çevresinde herkesin sözüne güvendiği, sevip saydığı bir birey olunacağına, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına delalettir.

Rüyada çiğ balık yutmak aile büyüklerinden alınacak destek sayesinde çok güzel bir düğün yapılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, sözünün herkes tarafından dinleneceğine, hayatının bir anda cennete döneceğine, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine, imkanlarının genişleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin para sıkıntısına düşmeyeceğine, ömür boyu sevgi içinde, huzurlu bir hayat süreceğine, uzun süredir görülmeyen bir akrabadan haber alınacağına, aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, çok uzun ve zorlu bir dönemden ve sıkıntılı bir yoldan geçerek bir sıkıntıyı çözeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada japon balığı yutmak hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine, aile dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gösterişli halinin hemen fark edileceğine işaret eder.

Rüya lugatına göre rüya sahibi kişinin sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, hayatının afiyette geçeceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine, olaylara daha farklı ve olumlu bir bakış açısı takınacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine delalettir.

Rüyada köpek balığının yutması endişelerin son bulacağına, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile bir araya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine delalettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin geçim sıkıntısına düşen bir iş arkadaşının bu sıkıntısını gidermesinde ön ayak olacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, bankadaki hesaplarının kabaracağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada küçük balık yutmak hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına hem de çevresindekilere huzur ve mutluluk saçacağına, gerilimin doruk noktasına geldiği bir ortamda herkesin sakinleşmesi için konuşarak ortamın huzura kavuşmasına yardımcı olunacağına, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, sorunlarının çözümü için daha iyi adımlar atacağına, iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibinin aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına, inancını, umudunu ve gücünü yitirmeyeceğine, büyük bir ferahlık yaşanacağına, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, rahat bir nefes alınacağına rivayet eder.

Rüyada yılan balığı yutmak sıhhate ve saadete kavuşacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına, hayallerin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine, zor zamanların geride kalacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, rahat bir hayata başlayacağına alamet etmektedir.

Rüya anlamına göre içinin rahat edeceğine, gireceği işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, sevdiği birinin zarara girmesine engel olacağına, moralinin artmasına, yüzüne renk, canına can, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına, alınacak bir destek sayesinde birçok değişim yaşanacağına, yüzünden gülücüklerin, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yunus balığının yutması insanlardan takdir toplayacağına, büyük bir başarıya ulaşılacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, kazancının ve rızkının hiç eksilmeyeceğine bilakis çoğalacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, sorun yaratan durumların ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kimsenin her türlü iş pürüzünü yok ederek geleceğe daha umutlu bakacağına, işlerinin toparlanacağına, makamının yükseleceğine, hedeflerinin gerçekleşeceğine, ailesi ile rahatının ve huzurunun yerinde olacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma demircan

Ruyamda kocaman çiğ bir balik yuttum kuyruğu bogazimdaydi o derece migdeme sığmadı. Snr hazmettim onu… çok yağmur yağdı evim denize karşıydı denizi seyrettim cok mutluydum