Rüyada Balıkların Arasında Yürümek

Rüyada balıkların arasında yürümek önem verilen ve sevilen kişilerle yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine ve herkesin mutlu olacağı bir ortamın oluşacağına, mal ve mülk sahibi olacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine, zenginliğe sahip olunacağına delalet etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, hayırlı, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına, parasına para ekleyeceğine, güzel günlerle tanışılacağına, neşeleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada balıkların arasında yürümek her işinde iyilikle karşılaşacağına, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine, iş arkadaşları ile ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, mesleğinde terfi alacağına rivayet etmektedir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, hayali kurulan çalışmalara ve projelere kavuşulacağına, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada denizde balıkların arasında yürümek çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, aile hayatını renklendirecek bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve hayırsever bir arkadaşın yardım isteğine cevap verileceğine, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine yorulur.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntıların sona ereceğine, yeni başlangıçlar yapacağına, bolluğun sürekli olacağına, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, herkesin sevip saydığı bir birey olunacağına, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Elif

Ben balıkların olduğu bir denizin içinde yürüyordum.Balıklar ayaklarıma tutunuyordu bazen.Balina tarzı balıklardı orta boy ama çok büyük değil.Arada çıkıyorum denizden tekrar giriyorum.

emine çelik

ben ruyamda baliklarin oldugu suyun icinde görunmedigi bir dereye girdim yuruyordum baliklar irili buyuklu vardi ben kizartmalik olarak sardalya baliklarini secip derenin kenarina atiyorum pisirmek icin