Rüyada Balina Görmek

Rüyada balina görmek çok istenen bir şeye sahip olunacağına, sorunların çözüm bulacağına, her şeyin yoluna gireceğine, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına ve sonucunun hayırlı olacağına, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine, bir işe soyunacağına, hane içinde bir durumun büyük bir sevinçle karşılanacağına, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, eski küskünlüklerin giderilerek geleceğe pozitif bir şekilde bakılacağına yorumlanır.

Rüyada ağzı açık balina görmek ayaklarını yerden kesecek kadar büyük bir mutluluk duyacağına, berekete ve bolluğa kavuşulacağına, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine yorulur.

Rüyada balık balina görmek anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine yorumlanır.

Rüyada bebek balina görmek maddi yükümlülüklerin azalacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına, ömrünün uzun, bereketli ve hayırlı olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada birden fazla balina görmek çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, rüya sahibi bekar ise aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine, hayatının bir düzene kavuşacağına, çalışmaların bol kazanç getireceğine, büyük miktarda para kazanacağına, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada boynuzlu balina görmek sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinde herhangi bir sorun yaşamayacağına, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına ve bu sorumlulukları eksiksiz yerine getireceğine, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, hareketli yaşamından memnun kalacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada deniz kenarında balina görmek çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına, zaman içinde işlerinin daha da büyük kazanç sağlayacağına, ortaya konulan projeler sayesinde katbekat fazla kazanç elde edileceğine, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada denizde dev balina görmek hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, deşarj olacağına, kişinin sağlığını geri kazanacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada denizden çıkan balina görmek güleceğine, eğleneceğine ve kahkahalara boğulacağına, ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, aile saadetinin artacağına delalet eder.

Rüyada derede balina görmek en çetin zorlukların aşılacağına, işlerinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hastalıklarının azalacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, çok güzel ve hayırlı çalışmalar yaparak kendisinden yardım isteyen herkese çok büyük yardımlarda bulunacağına, hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine inanılmaktadır.

Rüyada devasa balina görmek maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına, afiyette olacağına, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada doğum yapan balina görmek kötü gidişe dur denileceğine, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, özel duygular besleyeceği kişiden duygularına karşılık alacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada doğuran balina görmek bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, psikolojisini bozmayan rüya sahibinin her kötülükte bir fırsat göreceğine, sevap işleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada evde balina görmek şansın ve istikbalin açık olduğuna, çok hayırlı işlere girileceğine, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evinin önünde balina görmek Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, her istediğini alabileceğine, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada gökyüzünde balina görmek solan yüzünün güleceğine, başkalarına yardım ettikçe manevi yanını kuvvetlendireceğine, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına, gönlünün ferahlayacağına, yeniden daha güzel bir hayat düzeni kurmaya inanılmaktadır.

Rüyada gölde balina görmek tanışacağı yeni kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, sevilen bir kişi ile yapılacak bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına inanılır.

Rüyada gri balina görmek vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, başarılarının devamının geleceğine, girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada gülen balina görmek hoşsohbet birisi ile dostluk kurulacağına, nüfuzlu biri tarafından himaye altına alınacağına, herkesin çok sevdiği ve mutlu olduğu bir işle uğraşılacağına, gelişen olayların yüzünü güldüreceğine, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, gittiği yerde aradığı huzuru bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada hamile balina görmek tüm sıkıntıların bir anda silinip gideceğine, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, huzura ve sıhhate kavuşacağına, ideallerine ve isteklerine ulaşacağına delalet eder.

Rüyada hasta balina görmek yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, her daim temkinli olacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, evlatlarından hayır bulacağına, daha kolay, güzel ve rahat bir hayata kavuşacağına inanılır.

Rüyada havada balina görmek yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, hayatından razı geleceğine, şansın, kısmetin ve başarının hep kendisiyle birlikte olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine ve bu sayede sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük başarılara imza atacağına, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına alamet eder.

Rüyada havuzda balina görmek çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, azmi ve hırsı sayesinde istediği kariyere sahip olacağına, evlatlarının artacağına yorumlanır.

Rüyada iki balina görmek yüzüne kan geleceğine, kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada iki tane balina görmek çok mutlu bir hayat yaşayacağına, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, risk almayı göze alıp, işinde büyük zaferler elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ispermeçet balinası görmek maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, her girdiği ortamda sayılacağına ve sevileceğine, bozulan sağlığın düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kambur balina görmek karamsarlığın ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların son bulacağına, işinden yana hayır ve itibar göreceğine, kendisini başarılarından ve mutluluğundan dolayı çekemeyen ve bu yüzden hakkında dedikodu çıkartan insanları hayatından çıkartacağına, maddi sıkıntılarından kurtulacağına, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda Allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada karada balina görmek çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, halinin iyi olduğuna, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceğine, deyim yerindeyse kimsenin bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, aile içerisinde sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada katil balina görmek kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, edilen zararların telafi edileceğine, mutlu bir insan olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kırmızı balina görmek zahmet verecek işlerin sona ereceğine, hoş zamanlar geçireceğine, kadim dostlar edineceğine, hayatını ailesine adayacağına, yeni başlangıçlar yapacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kocaman balina görmek aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, kazançlı olacağı işlere gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada küçük balina görmek dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına, alacağı karardan sonra tüm düzeninin değişip, yeni bir hayata başlayacağına, kendisine çok iyi baktığı için sağlığının günden güne daha iyi olacağına, iş hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, başka kişilerin zor diye ellerini sürmedikleri işlerin çok kolay bir şekilde yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mor balina görmek uzak bir yerden gelecek güzel bir iş teklifinin kabul edileceğine, parasının ve malının eksilmeyeceğine, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, sıkıntılarında, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine inanılır.

Rüyada nehirde balina görmek yaşlılığında dahi kimseye muhtaç olmadan, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, bir kişinin kendisine dost değil aslında düşman olduğunu fark edeceğine, uykusuz ve mutsuz geçirdiği günlerin geride kalacağına, geçim derdine düşen kişileri bulup onların hayır dualarını alacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına, hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada okyanus balina görmek aşık olacağına, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, vereceği karar ya da seçeceği yolun doğru olması için kılı kırk yaracağına, el attığı bütün işlerde büyük başarılar kazanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, dua alacağına inanılmaktadır.

Rüyada ölmüş balina görmek borçlarının azalacağına, zenginliğinin her geçen gün artacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine, üzüntülerin son bulacağına, elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, rekabet edebilme gücünün artacağına yorulur.

Rüyada ölü balina görmek umutlarının çoğalacağına ve her şeyin çok daha iyi şekilde ilerleme göstereceğine, işinde zafer elde edeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına, işinden yana hayır ve itibar göreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada oyuncak balina görmek kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, güzel gelişmeler sayesinde deyim yerindeyse ağzının kulaklarına varacağına, düşmanlarını alt edeceğine, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, alacağı destek ile sorunlarından kurtulacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada pembe balina görmek sağlam bir kariyer edineceğine, evlat sahibi olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, eşini el üstünde tutarak bir dediğini iki etmeyeceğine işarettir.

Rüyada renkli balina görmek evine huzurun ve bereketin geleceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, kısmetlerinin bollaşacağına yorumlanır.

Rüyada sarı balina görmek yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, üzüntü duyduğu olayları tek başına düzelteceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına inanılır.

Rüyada turuncu balina görmek olmayı hedeflediği makama oturacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin tamamlanarak feraha çıkılacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, saygınlığının artacağına alamettir.

Rüyada yavru balina görmek yaşamının belli bir düzene oturacağına, başı sıkışan tanıdıklarına yardımda bulunacağına, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada yeşil balina görmek emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yunus balina görmek ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, kötü halinden eser kalmayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yok olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yürüyen balina görmek çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, yeni işe başlayan arkadaşlarına hocalık edeceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, sorunlarının sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada zıplayan balina görmek eski tanıdıklarından iyilik ve yardım göreceğine, problemlerinin çözüleceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine yorulur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Büşra?

Merhaba, rüyamda kendimi ve arkadaşım olduğunu düşündüğüm birisini bir anda okyanusun ortasında yüzerken buluyorum. Annem de var gibi ama herkes uzak yerlerde yüzüyor gibi birbirini görsede. Ben okyanustan, denizden ve deniz vs canlılarından korktuğumu hissediyorum ve bunu onlara söylüyorum. Yanımızda bi anda kocaman bi balina çıkıyor(ince uzun olan değil yuvarlak gibi olan devasa balina) sonra içim ürperiyor yanından geçerken. Balina yeniden dalıyor. Ardından ahtapot görüyoruz bu da devasa bir ahtapot. Çok kısa bir sürede bi anda yüzerek karaya çıkıyoruz. Sonra balina ya da ahtapottan birisi de karaya çıkınca bir anda sevimli bir köpeğe dönüşüyor ve giderken peşimi bırakmıyor hatta evime geliyor.

Rüyam böyleydi, şimdiden teşekkür ederim.?

Eslem Nur

Rüyamda günlük güneşlik bir havada deniz kenarındayim. Başka bir yerden çok hızlı bir şekilde yürüyüp oraya gidiyorum. Denizden önce bir kuyruk çıkıyor. Sonra bir bakıyorum büyük bir balina çıkıyor. Beraberinde bir balina daha. Aynı anda denizin üstüne çıkıp birbirlerine ağızlarını açıp saldırıyorlar ama zarar vermiyorlar birbirlerine. Sonra ben bunu annem ve babama anlatmak için yanlarına gidiyorum o kadar hızlı yürüyorum ki neredeyse on adımda yanlarindayim. Sonra tekrar deniz kenarina gidiyorum tren garından geçip. Yine hızla yürüyerek. Beni görünce tekrar denizin üstüne çıkıp birbirlerine ağızlarını açıp saldırıyorlar yine zararsız. Ordan hızla yürüyerek ayrılıp başka bir yere gidiyorum açık hava düğün salonu gibi bir yer. Nişan varmış. Geline o kadar çok altın kolye takıyorlar ki beşi bir yerde onu bir yerde bir sürü kolyeler.
Böyle bir rüya idi ?

Yusuf42

Ruyamda gemiden bi arkadasım telefonla beni arayıp hadi geliyoruz hazırlan diyorlar bende biliyorum onların balina avcıları olduğunu beni arama sebepleri de sahilden balinaları sıkıştırmak gemiye doğru bende is yerinden bi arkadasa söylüyorum ve beraber gidiyoruz denizde birer balinaya biniyoruz ip oluyor boyunlarında onlardan tutarak ilerliyoruz suyun uzerinde ve görevi tamamlıyoruz birer tane balina da biz alıyoruz sahil boyunda ilerlerken balinaların uzerinde hep eski yerler oluyor yaşanılan alanlar fakat tam aralarında teknolojik çok değişik bir bina görüyoruz

Ömer

Rüyamda tekne veya kayıkla denizde. Gidiyordum bana bununla burada gidilirmi burada balinalar var dediler bende geri döndüm sahile gitim

Ömer

Allah razı olsun güzel yorumlarınız icin

Bahar

Merhaba rüyamda yunus balina sanırım ama büyük beyaz yunustu denizde beraber yüzüyormuşuz ben biraz korktum ama arkadaşlarım korkma dedi,ben çıktım denizden ama bir tur gemisi gibi bişeyin üstüne beyaz balina bana oradan güümseyerek agzını acarak gel der gibi beni çagırdı cok sevimliydi,ben biraz ürkek davrandım ama arkadaşlarım hadi gel bak seni çagırıyor dediler çok merak ettim yorumunu,yorumlarsanız sevinirim ??

Bahar

?

Bahar

Çok teşekkürler

Lale

Rüyamda deniz kenarındayım etrafta oynayan yürüyen oturan büsürü insan var bir anda denizin kenarında kocaman bir balina çıkıyor yüzeydeki balıgı yakalamak için onu yemek için denizin içinden yukarı doğru zıplayıp o balıgı yiyor bende şok olmuş bir şekilde kalıp izliyorum

Özlem

Rüyamada ben ve arkadaşlarım yüksek bir yerden denize bakıyorduk.Denizde bir gemi vardı.Birden geminin altından kocaman bir balina çıktı.Gemiyi üstüne aldı ve battı.Sonra tekrar aldı geri denize girdi.Birkaç kere tekrarladı.

İrem

Rüyamda denizin karşına geçmem gerekiyor yanımda tanımadığım insanlar var ben birden denize atlayıp yüzüyorum insanlar cesaretlenip onlarda yüzüyor ben çok hızlıyım yüzerken bi bakıyorum yanımda balına oda benimle yüzüyor ve ben onu geçmeye çalışıyorum biraz önüne geçip onunla yarış yapıyorum ve kıyıya çıkıyorum