Rüyada Başbakana Sarılmak Öpmek

Rüyada başbakana sarılmak öpmek maddi açıdan büyük zarar edileceğine, parasının ve makamının artacağına, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, hayır getirecek bazı çalışmaların ortaya konulması sayesinde kötü şansın kırılacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına delalettir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, atacağı adımlar ve gerçekleştireceği çalışmalar sayesinde iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel durumlar ile karşılaşacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, olumlu şekilde ilerleyeceğine, işlerinin açılacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada başbakana sarılmak öpmek hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine, hayallerin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, kazanılan paranın artacağına, alacağı sevinçli bir haber sayesinde iş hayatı için yeni bir yol haritası çizeceğine ve bu sayede çok daha güzel bir hayat kuracağına, rahata ereceğine işarettir.

Rüya yorumları kitabına göre yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, kazancının sürekli artacağına, bahtının açık olacağına ve birçok iş fırsatı elde edileceğine, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, yapılan hatalardan ötürü uğranan maddi zararların telafi edileceğine, sorunların ve engellerin biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada başbakana sarılmak öpmek aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, kazancın artacağına, işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, kazalardan ve belalardan korunacağına, hastane, okul gibi hayratlar yaptırılacağına, çok büyük ve başarılı işler ile gelecek için çeşitli çalışmalar yapılacağına tabir olunur.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine ve evlerine ekmek götürmelerine ön ayak olacağına, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, kendine olan güvenin tazeleneceğine, şansın her zaman arkasından geleceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments