Rüyada Başında Kartal Görmek

Rüyada başında kartal görmek sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, yeni bir işe girileceğine, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, sevdiği kişilere yardım edeceğine işaret etmektedir.

Tabirciye göre rüya sahibinin yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, başarılı işlere imza atılacağına, yakın bir zamanda vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına, çok hayırlı işlere atılacağına, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz başlı kartal görmek çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, neşeli zamanların yaşanacağına, amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, yapacağı atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, kendisini daha rahat hissedeceğine, ettiği çabanın emeğini alacağına, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına, rüya gibi bir hayat yaşayacağına, yapılan hataların el birliği ile telafi edileceğine ve epey bir zamandan beri hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına inanılmaktadır.

Rüyada çift başlı kartal görmek huzursuz geçen bir dönemin son bulacağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, zor zamanların sona ereceğine, düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, anne ile ilişkilerin eski haline döneceğine, sağlam bir kariyer edineceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin geçim derdinin sona ereceğine, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, çok rahat bir hayata merhaba diyeceğine, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına işaret eder.

Rüyada iki başlı kartal görmek keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, sıkıntılardan kurtulmaya, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kimsenin büyük, güzel ve önemli işler yapacağına, hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına, darlık çektiği günlerini unutacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, bolluk ve bereket içinde bir döneme girileceğine, sevinçli haberler alınacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada üç başlı kartal görmek endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, yakın zaman içinde iş hayatında gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı projeler sayesinde üst bir mevkiye terfi alacağına, hayırlı işlere imza atacağına, istediği her şeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük bir servete kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin işlerinden yana hayır göreceğine, mevkilerinin yüksek olacağına, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın kendisinden ve ailesinden uzaklaşacağına, başarılarına olumlu yönde etki edecek kararlar vereceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeşil başlı kartal görmek uzun zamandan beri çok istediği şeylere kısa sürede kavuşacağına, galibiyetlerinin artacağına, sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, aradığı huzura yeniden kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kimsenin atılacak adım sayesinde ortaklar arasında iki tarafında çok mutlu olacağına, hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, parasının, malının ve aşının çoğalacağına, görgülü ve kültürlü olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments