Rüyada Başında Kedi Görmek

Rüyada başında kedi görmek yarınları için isabetli kararlar alacağına, sevdiği misafirler ile uzun vakit geçirebileceğine ve özlediği bir yakını ya da bir arkadaşının kendisini görmeye geleceğine, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, yaşadığı tüm sıkıntılardan kurtulacağına, edilen duaların kabul edileceğine rivayet eder.

Tabirciye göre rüya sahibi kimsenin fakirlerin güleceğine, kadim dostlarının acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, karakterinden asla ödün vermeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çift başlı kedi görmek kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, umutlarının çoğalacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına, mutluluk ve saadete, geçim derdinin olmayacağına delalettir.

Rüya yorumcusuna göre rüya sahibinin geçmişten gelen arkadaşlıkların taçlanacağına, kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, muhtaç kimselere yardım edeceğine, uzun zamandan beri görmediği arkadaşları ile bir düğün ya da doğum günü gibi bir sebepten ötürü bir araya geleceğine, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada domuz başlı kedi görmek düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, malların çoğalacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, eşini her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, herkesin sevdiği, saygı duyduğu ve önemsediği biri haline geleceğine yorulmaktadır.

Rüya ilmine göre rüya sahibinin büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, rahatının yerinde olacağına, dostları ve sevdikleri ile güzel vakit geçireceklerine, kadim dostları ile eskileri yad edeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, kolay yoldan gelir elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada iki başlı kedi görmek yaşam kolaylığı içine gireceğine, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, maddi ve manevi olarak ailesinden büyük destek göreceğine, korkularının, endişelerinin, borçlarının, yaşam zorluklarının, imkânsızlıklarının biteceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi yerlere gelineceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, sıkıntılarının Allah’ın izni ile en kısa zamanda biteceğine, zarar edeceği bir durumdayken sorunun ortadan kalkacağına, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, elinin darda kalmayacağına işarettir.

Rüyada insan başlı kedi görmek bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, üstün başarılar ve büyük zaferler elde edeceğine, işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, yaşam biçimi ile insanların övgüsünü kazanacağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, özel yaşamda rutini kıracak yeni programlar yaparak daha hareketli ortamlarda bulunulacağına delalettir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin sermayesini riske etmeyeceğine, zahmetli bir işin altından kalkılacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine, kötülükle ve zorlukla karşılaşmayacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine delalettir.

Rüyada köpek başlı kedi görmek yakınları ile gönül ve fikir birliği edeceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her işi alnının akı ile yerine getireceğine, kısa süre içinde büyük kazanç sahibi olunacağına, kısa bir süre içinde çok büyük bir mutluluk duyacağı ve büyük bir rahatlama yaşamasına yardım edecek bir tatile çıkacağına, yakında kendisinin çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, ailesi rahat etsin diye konforunu feda edeceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre rüya sahibinin kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine, duyduğu üzüntülerin son bulacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok fazla zarara uğramadan kurtulacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olacağına rivayet eder.

Rüyada üç başlı kedi görmek sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına ve çok hayırlı günler görüleceğine, iyiliğe kavuşacağına, yaşama isteğinin artacağına, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, amaçlarını ve hedeflerini de yerine getirme fırsatı bulacağına, çok sevilen ve değer verilen bir büyükten destek görüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kimsenin dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine, kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, kutsal ve güzel duygular yaşayacağına, güzel ve hayırlı günler yaşamaya başlayacağına rivayet eder.

Rüyada yılan başlı kedi görmek kazancın istenen seviyeye çıkartılacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, zenginliğe sahip olunacağına, konuşarak sorunlarını çözeceğine, kendisine bir çiftlik evi alacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı görenin zarar edilen işlerin yoluna gireceğine, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, gerçekleştirmek istediği her şeyi gerçekleştireceğine, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, yakın bir zaman içinde başarılı olacağı bir çalışma gerçekleştireceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments