Rüyada Başkasının Evine Girip Yakalanmak

Rüyada başkasının evine girip yakalanmak aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, bolluk, bereket ve rahat içinde yaşayacağına, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüya sahibinin kurulacak olan bir ortaklık sayesinde çalışma hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, kendi tecrübelerini aktararak kişiyi ticaret hayatına hazırlayacağına, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceğine, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına, aile hayatında kendisine yeni ve daha güzel bir sayfa açacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine inanılır.

Rüyada başkasının evine girip yakalanmak saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, çok başarılı işlere girileceğine, kişinin ruhen şifa bulacağı ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına rivayet etmektedir.

Ayrıca bu rüya ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin gerçekleşeceğine, dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, maddi gücünün daimi olacağına, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyada başkasının evine girip yakalanmak sürpriz olaylarla karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, çok sevilip sayılacağına, modern insanlarla tanışılacağına, bereket ve zenginlik elde edeceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin kendinde her işi başarabilecek kudreti ve cesareti bulacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, aşk, para ve işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Alp

Rüyamda, Birilerinden kaçıp tanımadığım bir eve izinsiz grip saklandığımı gördüm, ev sahibi görme engeliydi, en başlarda beni görmedi, sonra tam evden çıkacaktım ki evde birileri vardı onlar görmesin diye gene bir koltugun arkasına saklandım, sonra evin sahibi görme engelli kadın, elinde sopaya benzer bir cisimle koltuğun arkasını yoklamaya çaliştı, sonra ev sahibine yakalandım, ev sahibi polisi aradı durumu anlattim ama pek dinlemedi ev sahibi.sonra uyandım bu rüyanın anlamı nedir?