Rüyada Başkasının Kot Pantolon Giydiğini Görmek

Rüyada başkasının kot pantolon giydiğini görmek hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı görenin kötü alışkanlıklarından arınacağına, makamının artacağına, rekabet içinde olduğu ya da kendisini çekemeyen kişilerin hayal kırıklığı yaşayacağına, eş dost ya da akrabalardan biri ile ortaklık kurulacağına, sorunların aşılacağına, ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının kot pantolon giydiğini görmek ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kazancının artacağına, soğukluk yaşadığı akrabaları ile kucaklaşacağına, çevredeki insanlardan destek alınacağına, çok büyük paralar kazanacağına rivayet eder.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, illet hastalıklarından, bitmez sandığı borçlarından ve fakirliğinden kurtulacağına, girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, kendisiyle övüneceğine, kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine, hastalıklarının azalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının kot pantolon giydiğini görmek sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, mutlu olacağına, kinin ve nefretin son bulacağına, kudret sahibi olacağına, yapacağı kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, eğlenceli günlere kavuşacağına, hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, yaşanılan güzel olaylardan bir kişi sayesinde daha da fazla tat alınacağına alamet ettiğine inanılır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Başkasının Kot Pantolon Giydiğini Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. rüyamda kız kardeşim kot pantolon istiyor bende benim var giymiyorumda al diyorum katlı koyu renk pantolonu açtığında üst bacak bölgesinde yırtık olduğunu görüyoruz kot pantolonu deniyor biraz bol oldu ama hoşuma gitti diyor

    • Sevgili Burcu,
      Rüyada kardeşinin koyu renk yırtık kot pantolon giydiğini görmek ilerlemeye, nefese ve iyiliğe delalettir. Bu rüya mevcut şekilde hareket etmesi sayesinde gerçekleştireceği işin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine; ailesine son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine; elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına alamet eder.
      Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun…

Rüyanı Tabir Edelim