Rüyada Eski Sevgiliden Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada eski sevgiliden hamile olduğunu görmek bir kimseye karşı içinde hoşlanma veya aşk belirtileri oluşacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, mal mülk sahibi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin kazancının beklentilerinin çok üstünde olacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, mutluluğa giden yolu bulacağına, eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bekar kızın eski sevgilisinden hamile olduğunu görmek keyfinin, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine alamet eder.

Rüya tabircilerine göre yaşamının olumlu yönde değişeceğine, başını yastığa daha rahat koyacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olunacağına, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada erkek eski sevgilinin hamile olduğunu görmek bolluğun ve bereketin artacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, ailesini iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, malının ve kazancının tam olacağına, doğru yatırımlar yapacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine işarettir.

Rüya yorumu lugatına göre rüyayı gören kimsenin maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, depresif ruh halindeyseniz bu durumdan kurtulacağınıza, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, göstereceği performans sayesinde iş konusunda teklif alınacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Eski Sevgiliden Hamile Olduğunu Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda eski sevgilimden hamile olduğumu, bebek yüzünden beni terk ettiğini, bebek doğunca geri geldiğini gördüm. bunun anlamı tabiri nedir

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyada eski sevgilisinden hamile olduğunu ve bebek doğunca sevgilisinin geri geldiğini görmek iyiliğe, ömre ve eve alamettir. Rüyayı gören kişinin kazandıkları ile birikim yaparak kendisine iyi bir gelecek kuracağına; içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına; evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına alamet eder.
   Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlık olsun inşallah…

 2. Rüyamda eski sevgilimden hamile olduğumu öğrendim. ama şuan çok sevdiğim biri var hayatımda. ona söylemeye korkuyordum, napicam diyorum. hatta bu çocuğun babası şuan ki hayatımda olan kişi olsun dedim. bunun anlamı nedir

  • Sevgili Sena,
   Rüyada eski sevgilisinden hamile kaldığını ve bunu hayatındaki kişiye söylemekten korktuğunu görmek kararlara, habere ve şansa yorulmalıdır. Görülen rüya vereceği yerinde kararların hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına; atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına; şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına yorulur.
   Gündüz Niyetine rüyanız iyiliklere vesile olsun inşallah…

   • Rüyamda ayrıldığımız eski sevgilimi gördüm ve benden hamileydi ama beni istemiyordu rüyamda hala sinirliydi bana karşı (gerçekte benden ayrılmıştı ben barışmak istiyordum o istemiyordu )üstüne bu rüyayı gördüm hocam yorumlarsanız sevinirim

    • Sevgili Ömer,
     Bu rüya akla, berekete ve evliliğe işarettir. Rüya ulemalarına göre çekemeyen kişilerin planladığı tertibi fark ederek ve akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine; hanesi için bereketli işler yapılacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine; çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine delalettir.
     Rüyanız Gündüz Niyetine aydınlığa çıksın inşallah…

 3. Rüyamda eski sevgilimden hamileydim hatta doğurmak üzereydim eski sevgilim askerde oluyor du benim doğum sancım geliyordu tek başıma doğurmaya çalışıyordum rüyası bile kötüydü. Ne anlama geldiğini çok merak ediyorum yorumlarsanız sevinirim

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya düzene, mutluluğa ve bebeğe tabir olunur. Rüya alimlerine göre yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine; kendisini hafiflemiş, sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedeceğine; hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına yorulmalıdır.

 4. Ruyamda eski sevgilimden hamileydim.fakat ona soylemeye korkuyordum tepkisi nolacak diye. Bur tarafdan da acilen soylemem gerek beni ortada birakmaz heralde hemen evleniriz fln dusunuyordum

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya başlangıçlara, telafiye ve kariyere alamettir. Rüya tabirine göre devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına; eş, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına; yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına delalettir.

 5. Merhaba Rüyamda şuanki sevgilimi bırakıp eskiden konuştuğum kişiye gittiğimiz gördüm. İlişki yaşayıp ondan hamile kalıyordum. Karnımı çok net hatırlıyorum. Bunun anlamı nedir acaba. Teşekkürler şimdiden…

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız huzura, mutluluğa ve keyfe yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına; istediği şeylere kavuşmuş olmanın verdiği cesaretle yeni hayaller edineceğine ve diğer hayallerini gerçekleştireceğine ve mutlu olacağına; hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işarettir.

 6. Arkadaşımın doğum gününe gitmiştim orda hamileydim kimsenin haberi yoktu eski sevgilimin bile ama yanıma gelip karnıma dokunuyodu gülüyordu bunun anlamı ne

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya mala, aileye ve amaçlara rivayet eder. Rüya tabirine göre eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine; hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine; hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine alamettir.

 7. Rüyamda eski sevgilimden hamile kaldığımı öğrendim ve bunu ona söylediğimde yanımdan ayrılmadı sanki tekrardan bir araya geldik bunun anlamı nedir

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız ferahlığa, avantaja ve yardıma yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına; hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine; eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim