Rüyada Başkasının Tükürdüğünü Görmek

Rüyada başkasının tükürdüğünü görmek yükünün azalacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, Allah ve kuran aşkı ile yanıp tutuşacağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, çok güzel olaylar yaşanacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine yorulur.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, sıkıntılardan yana çok güzel olayların yaşanacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, strese ve üzüntüye sebep olan durumların ortadan kaldırılacağına, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına tabir olunur.

Rüyada başkasının tükürdüğünü görmek kazancının her geçen gün artacağına, huzura kavuşacağına, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, rüyayı gören kişinin kendisini çekemeyen ve arkasından iş çeviren kişileri ortaya çıkartacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına, hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine delalet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına, kalbini titreten, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada başkasının tükürdüğünü görmek hiçbir zaman büyük sıkıntılar ve yokluklar yaşanmayacağına, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına, kendisini ailesine vereceğine, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, yüksek bir mevkiye terfi alınacağına alamet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüyayı görenin büyük başarılar elde edeceğine, geçim derdinin biteceğine, yatırımlarından hedeflediği karı elde edeceğine ve bu sayede kendine olan özgüveninin de artacağına, kendini her konuda geliştireceğine, hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, para kazanmaya başlayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments