Rüyada Başkasının Yerine Sınava Girmek

Rüyada başkasının yerine sınava girmek çok huzurlu ve mutlu bir hayat yaşayacağına, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, asla pes etmeyeceği gibi herkese örnek bir vatandaş olarak yaşayacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, gerçekleştirilecek işlerden yüklü miktarda kazançlar elde edileceğine delalet ettiği söylenir.

Ulemaya göre rüya sahibi kimsenin sorunlarından ve sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, iyi kazanç getirecek bir işte ortaklığa girileceğine, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, bolluk, bereket, zenginlik, rahat, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, yeni bir iş bulup orada çalışacağına inanılır.

Rüyada başkasının yerine sınava girmek hayırlı bir sürece girileceğine, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, sevdikleri ile gönül birliği edeceğine, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına işaret eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin geçmişin kötü izlerinin silineceğine, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, yapılan çalışmada ısrarcı olunması ve sabırlı ve azimli bir şekilde devam edilmesi halinde çok iyi bir duruma gelineceğine, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının yerine sınava girmek rahatının ve lüksünün yerinde olacağına, başına gelebilecek sıkıntılı ve sorunlu durumları önceden düşünüp daha sıkı davranacağına, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, şansının asla kapanmayacağına, esenleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin dert ettiği maddi sorunları ve bunlara bağlı olarak ortaya çıkan ailevi sorunları yakın bir zaman içinde çözeceğine, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine, herkesin ayakta alkışlayacağı işler yapacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, iç sıkıntınızın azalacağına tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Berkay Yılmaz

Hocam ben sınava geç kalıyorum ve başka birisi benim yerime sınava giriyor. Ve çok iyi geçtiğini söylüyor bunun manası nedir?

Melek

Rüyamda sınavın 2.oturumuna gitmek için babamla buluşup arabayla gidicektik ama ben unutuyorum ve akşam aklıma geliyor giremiyorum sınava anlamı nedir

Melek

Rüyamda sınava geç kaldığım için evden çıkmıyodum sonra sınav kitapçığı evime geliyo evde çözüyorum yapamadığım kısmı başkasına çözdürüyorum ve yapabiliyo bunun anlamı nedir

Melek

Teşekkürler