Rüyada Basketçi Olmak

Rüyada basketçi olmak kişinin hem ruhen hem bedenen hafifleyeceğine, önemli işler yapacağına, maddi durumu kötüyse düzeleceğine, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, aile hayatında çok istediği ve hayallerini süsleyen bir bebeğe sahip olacağına ve çok güzel bir hayat süreceğine alamettir.

Rüya yorumu lugatına göre sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya, hayallerinin peşinden koşmaktan yorulmayacağına ve bu yolda karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerinde de kendisini yıldırmasına izin vermeyeceğine, başarılı olacağına, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine rivayet eder.

Rüyada basketçi olmak evdeki nimetin çoğalacağına, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, hayallerinin bir bir gerçekleşeceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, sorunları ortadan kaldıracağına, hayırlı bir kısmet ile tanışarak bir birliktelik yaşanacağına yorumlanır.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, gelirini daha kolay şekilde elde edeceği yollar ve çözümler bulacağına, sıkıntılarından rahatlıkla kurtulacağına, uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına, gündemde olmayan maddi gelirlerin ortaya çıkmasına, ekmeğinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada basketçi olmak verilen sözlerin tutulacağına, kısa sürede kurulu bir düzen sağlayacağına, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, kendisinin aleyhinde veya arkasından işler çeviren kişileri tek tek tespit ederek gerekeni yapacağına, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin işlerinin her zaman büyüyeceğine, terfi edeceğine, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, pek çok isteğin zorluk çıkmadan gerçekleşeceğine, yolunun hep açık olacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments