Rüyada Battaniye Çalmak

Rüyada battaniye çalmak eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, işyerinde ve hanede çok büyük bolluk ve bereket olacağına, kazancının eksilmeyeceğine, gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı görenin çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, maddi çıkmazların biteceğine, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, çok uzun zamandan beri hayali kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına inanılır.

Rüyada battaniye çalmak sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sürekli dua alarak yaşayacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, çalışmaların büyük başarı ve kazanç getireceğine, kendisine destek olan, hayır yapmayı seven, dini bütün bir eşe sahip olacağına işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kişinin hayırlı işler yapacağına, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine, hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, hayırlı kişilerle tanışılacağına, insanlar tarafından çok saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada hırsızın battaniye çalması iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, şansının bir ömür yaver gideceğine, çok başarılı işlere adım atacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına işarettir.

Rüya tabiri üstadına göre iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, iş hayatı ile ilgili bir ortaklık kurulacağına yorumlanır.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İrem

İstihare için yaptığım rüyada yaşlı bir teyze evimden battaniye çalıyordu. Annem de geldi teyzeye yalvarıyorum nolur hepsini götürmeyin diye. Orada bir adam vardı biraz yaşlıca babama dedi abi sizin evin kapı kilidinde sorun var benim işim vardı yoksa çoktan girmiştim ve bunu gülerek söyledi. Rüyanın bu kadarını hatırlayabildim.