Rüyada Bazlama Pişirmek

Rüyada bazlama pişirmek karanlık geçen günlere güneş doğacağına, şifa ve ilaç bulacağına, hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, çok mutlu olacağına, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kişinin zarar ettiği ya da beklemeye aldığı işleri kısa süre içinde düzeltip kara geçireceğine, hayatından razı geleceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, kariyerinin zirvesine yükseleceğine, makam edineceğine yorumlanır.

Rüyada sacda bazlama pişirmek isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, hayırlı bir yola girmeye, bol bol dua almaya, kurulan bir ortaklığın büyük kazançlara kapı açacağına ve bol kahkahalı günler geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine, gelecekte hem çok zengin hem de nüfuslu biri haline geleceğine, ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, toplum için faydalı işler yapacağına, hayırlı işlere girileceğine, sevdiği kişi ile çok güzel bir birliktelik yaşayacağına inanılır.

Rüyada tavada bazlama pişirmek ticaret ehli olacağına, alım gücünün artmasına, hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, başarılarının artmasıyla birlikte gelirinin de yükseleceğine, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı görenin zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, adeta dünyaya yeni bir pencereden bakmaya başlayacağına, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, yaşadığı gergin ve zor günleri arkasında bırakacağına, asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments