Rüyada Bebeğin Sana Gülümsemesi

Rüyada bebeğin sana gülümsemesi mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine, yaşama isteğine yeniden kavuşacağına, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına, para kazanmaya başlayacağına, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin sıkıntılı günler yaşayan eski eşine ya da sevgilisine destek olacağına, tüm kederinin uçup gideceğine, mal mülk edineceğine, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, önemli bir kişi haline geleceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine yada hayalini kurduğu eve sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeğin sana gülümsemesi kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, yeteri kadar kazanç elde ettikten kendi işini kurmak için adım atacağına ve rahata ereceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, rahat edeceğine, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına ve bazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine işarettir.

Rüya yorumuna göre hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına, yeni gelişecek olayların hastalıklarının ve kötü günlerinin son bulmasına vesile olacağına, çok büyük bir gayretle çok büyük kazanç sağlayacak duruma geleceğine, tamamlanan bir projeden büyük başarılar ve ödüller ile dönülmesi durumunda ödülden pay verileceğine, sırlarını kimseyle paylaşmadan, açık vermeden, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, eğlenceli günler geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada erkek bebeğin sana gülümsemesi başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine, sağlığının yerine geleceğine, istenmeyen bir olayın fazla büyümeden ve alevlenmeden tatlıya bağlanacağına, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, kimden akıl soracağına karar verip kötüye giden durumunu tersine çevireceğine, tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine yorulur.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin kötü alışkanlıklarından arınacağına, doğru yolu bulacağına, dinde olgunlaşacağına, hikmetli, kudretli kişiler arasına gireceğine, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, sevdiği kişi ile ömrünün sonuna kadar ayrılmayacağına, neşesini ve yaşam enerjisini geri kazanacağına, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, bolluk ve bereketin artacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
19 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Berfin

Rüyada ben cips almıştım birdeabim almıştı eve geldiğimizde cipsleri açtığımda birinde az cips vardı ikinci cipsi açtığımda az cips ve 4 tane dondurma vardı bende dondurmalar paylaşmaya çalıştım..
Birde rüyamda bir bebeğe kendi ismimi söylediğimde bana gulmesiydi.
Birde rüyamda kuzenim doğum yapıyordu bizim evde 4 tane çocuk doğurdu benim elime bir tane tatlı ve güzel bir kız çocuğu verdiler bende ona tabaktan süt verdim ve sonra kuzenime dedimki kızını bana versen ben güzel bir şekilde baksam

Medine

Rüyada göl gibi yerde çocuklar boguluyordu kurtarmaya çalışıyorduk küçük bebeği komşum sudan çıkardı bana verdi sardık sarmaladik besini degiscekken bana bakıp gülüyordu çok tatlı bir kız çocuğuydu en falza 6 aylık bezini cikarirkan gördüm kız olduğunu opdum sarıldım o kadar mutluydum ki anlatamam

Gizem

Evliyim rüyamda erkek bebek gülümsüyor altını alıyorum elime işiyor

Zehra

Rüyamda arkadaşin bebeği kaka yapmıştı annesi altını temizlerken kapı çaldı sonra ben bebeğe birşeyler söyledim bebekte guldu

Medine

Selam Aleykum, Ben ruyamda kendi evimizde bir erkek bebek buldum. Kucagima aldim bana gulumsedi ve onu sevmeye basladim. Cok tatli bir bebekdi. Ben ondan ismini sordum bebek konusarak bana isminin Mahmut oldugunu soyledi. Sonra annesinin onu terk etdiyini soyledi. Ben ona daha cok sarildim ve optum. Kendiside bana sarildi. Sonra üşür diye üzerine bir seyler giydirmek istiyordum. Ama erkek bebek o kadar tatli ve guzel ki, annesinin onu neden terk etdiyini dusunub bebeğe bakarak ağlamaya basladim.

Esra nur

Karanlık bir odada yım anne karninda yüzü parlayan bir erkek bebeği bana bakıp gülümsüyor o gülümsedikce oda aydınlanıyor du.Anlami nedir

Rabia

Evlat sahibi olmak istiyorum ve uzun zamandır rüyalarımda bebek görüyorum sürekli bana gülümsüyor çok güzel bir bebek bu ayrıca kız alameti nedir ?

Derya

Rüyamda eski ve bilmediğim Bi evdeyiz ailemle ve tanımadığım misafirlerimiz var sofrada oturuyoruz sonra kadın bebeği içeri yatırmak istiyor ve içeri yatırıyor bende bebeğin yanana geliyorum bana gülümseyerek öyle güzel bakıyorki içim kaynıyor sanki kendi çocuğummuş gibi ve çok çok güzel bir bebekti

Derya

Çok teşekkürederim

Şevval

Rüyamda ev gibi bir yerdeydim iki tane odada kalabalık bir şekilde namaz kılınıyordu fakat hepsi kadındı. O odanın kapısının oralarda küçük erkek çocuğu vardı ve gülüyodu mutluydu bana bakıyodu. Ben de onu sevdim sarıldım öptüm ben de mutluydum. Anlamı nedir?