Rüyada Bebek Emzirmek

Rüyada bebek emzirmek sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, işlerine engel olan kişiler ile ilişkilerini koparacağına ve daha iyi bir hayata kavuşacağı bir işe gireceğine, sevdiklerinden güç alacağına, edilen duaların kabul olacağına, sıkıntılarının kısa zaman içinde hayırlı bir şekilde sona ereceğine, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına işarettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, yapılan bir yardım sayesinde rahat bir nefes alan ve işlerini düzene sokan bir arkadaşına destek olacağına, yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, dünya malında önemli derecede bolluk yaşanacağına işarettir.

Rüyada ablamın bebeğini emzirmek aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada ağlayan bebek emzirmek çok uzun zamandan beri hayal ettiği ve çok istediği şeylere en kısa zamanda kavuşacağına, dünyanın nimetlerinden daha fazla faydalanabileceğine, bolluk içinde yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada arabada bebek emzirmek sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşımın bebeğini emzirmek zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, zamanla daha çok para elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada babanın bebek emzirmesi afiyete ereceğine, bir sağlık sorunuyla ilgili olarak gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına ve sağlığın tekrar eski haline döneceğine, iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada bekar insanın bebek emzirmesi iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, çok büyük başarı kazanacağına, geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına rivayet eder.

Rüyada bekar olduğu halde bebek emzirmek sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına, hayat boyu kendisine yardım eden insanlar sayesinde hiçbir zorluk çekmeden yaşayacağına, geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bekarın bebek emzirmek sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine, bir iş için sermayesinin harcandığına değeceğine, büyük bir proje gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada beşikte bebek emzirmek girilen işlerde şansın yüksek olacağına, istediği noktaya gelerek, olmayı hedeflediği makama oturacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine alamettir.

Rüyada beşiz bebek emzirmek başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, ferahlığa çıkılacağına, dertlerin uzaklaştırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada biberonla bebek emzirmek övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, rahatsızlıkların son bulacağına, kesesini daha fazla doldurmayı başaracağına alamettir.

Rüyada birden fazla bebek emzirmek şifaya kavuşacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bulduğun bebeği emzirmek güzel günler görüleceğine, kazancın günden güne artacağına, kariyer basamaklarını sağlam bir şekilde çıkacağına, daha kolay bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada büyük bebek emzirmek aile hayatını eski mesut günlerdeki haline döndüreceğine, kalbinin küt küt edeceğine, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada camide bebek emzirmek güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, rahat yaşayacağına delalettir.

Rüyada cılız bebek emzirmek uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, üzüntülerinin ve endişelerinin sona ereceğine ve yaptığı işlerde her zaman bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada cin bebek emzirmek mal mülk konusunda çok büyük adımlar atıp çok zengin olacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada çirkin bebek emzirmek çok büyük miktarda paralar kazanacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine delalet eder.

Rüyada cünüp bebek emzirmek başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, hayatının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada deniz kenarında bebek emzirmek sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına, işinde başarılı olacağına, büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada dişi çıkmış bebek emzirmek maddi açıdan büyük bir kazanca ulaşılacağına, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına, sorunların ve sıkıntıların aile bireylerinin vereceği destekler sayesinde ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada dişli bebek emzirmek sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, ahiret hayatlarının da güzel olacağına, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dördüz bebek emzirmek hedeflerin karşılık bulacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, çekilen çilelerin biteceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eltinin bebeğini emzirmek ticaret ehli bir kimse olacağına, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada engelli bebek emzirmek sevdikleri ile bir arada olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, evlat sahibi olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada esmer bebek emzirmek hayırlı kapıların açılacağına, borçlarını ödeyip rahat bir nefes alacağına, tüm parasını kaybeden bir kimseye yardım elini uzatacağına alamettir.

Rüyada evlatlık bebek emzirmek yere daha sağlam basmayı başaracağına, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, başarıya ve sonuca çok daha kısa yoldan giderek hem zaman kazanacağına hem de huzuru yakalamanın yolunu keşfedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada evlenmeden bebek emzirmek ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada gelinin bebek emzirmesi karlı bir yatırım için anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, yatırımlarının yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gelinlikle bebek emzirmek çok hayırlı ve büyük kısmetlerin ele geçeceğine, iyi bir yer edinerek adından sıklıkla söz ettireceğine, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna tabir olunur.

Rüyada gizli bebek emzirmek âlim kişiler arasına gireceğine, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine alamettir.

Rüyada gizlice bebek emzirmek yeni dostluklar kurulacağına, yaşamın daha kolay bir hale geleceğine, namının yürüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada görülen bebek emzirmek bir düşmanın kötü haberini almaya, yaptığı işlerde kazanacağı başarılar ve dürüst ve namuslu bir kişi olmasından ötürü insanlar tarafından sevileceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına rivayet eder.

Rüyada görümcenin bebeğini emzirmek daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada güzel bebek emzirmek hastalıklardan kurtulacağına, kendisine büyük bir mutluluk kazandıracak bir haber alacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür rahatlık süreceğine delalet eder.

Rüyada hamile bebek emzirmek hayatının çok iyi bir hale geleceğine, en karanlık zamanında sevdiklerinin elinden tutacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine rivayet eder.

Rüyada hamile iken bebek emzirmek çok sevinçli olaylar yaşayacağına, düşmanından kurtulmaya, evde bayram havası eseceğine tabir olunur.

Rüyada hasta bebek emzirmek girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hastanede bebek emzirmek tövbelerin kabul olacağına, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, bahtının açık olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada iki tane bebek emzirmek tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, rızkının genişleyeceğine, aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada ilk defa bebek emzirmek kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada ilk kez bebek emzirmek karşısına hayırlı kapıların açılacağına, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, beklentilerinin, amaçlarının ve hedeflerinin de gerçekleşmesi sayesinde ideallerini yerine getirme şansı elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kabede bebek emzirmek mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına, önemli bir makama terfi alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalabalıkta bebek emzirmek kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet eder.

Rüyada kardeşinin bebeğini emzirmek üst mevkilere terfi edilmek gibi bir onura nail olunacağına, iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine inanılmaktadır.

Rüyada karnındaki bebeği emzirmek kazancının ve mutluluğunun yerinde olup, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kayınvalidenin bebek emzirmesi öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, gönül işlerinden yana çok kısmetli olacağına ve şansın yaver gideceğine, geleceğinin güzel olacağına, hem de sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine inanılmaktadır.

Rüyada kimsesiz bebek emzirmek Allah katında günahlarının affolacağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, gülmek suretiyle şifa bulacağına tabir olunur.

Rüyada kocanın bebek emzirmesi büyük bir projeye girileceğine, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada komşunun bebek emzirmek yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine, kötü huylara sahip olan bir kadından uzaklaşmaya ve ayrılmaya işaret etmektedir.

Rüyada konuşan bebek emzirmek çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, bir yakınına açtığı sırrın kimselere söylenmeyeceğine delalet eder.

Rüyada körpe bebek emzirmek yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kucakta bebek emzirmek sorunlarını bitireceğine, uzun bir zamandan beri ertelenen hayallerin gerçekleştirilmesi için çeşitli adımlar atılacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada küçük bebek emzirmek aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, kişisel problemlerini çözeceğine, çok büyük başarılar kazanarak kendisine iş hayatında çok önemli bir yer edineceğine işaret eder.

Rüyada küçük yaşta bebek emzirmek ters giden olayların düzeleceğine, en sevdiği kişiyi çok mutlu edeceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada minik bebek emzirmek sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, ruhunun da güzelleşeceğine, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada öksüz bebek emzirmek özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, tüm sıkıntıların bir anda silinip gideceğine, ortak edineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada okulda bebek emzirmek kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, malının ve parasının çoğalacağına, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada ölü bebek emzirmek başında olduğu bir işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, kazancının ve rızkının kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada otobüste bebek emzirmek çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, endişe duyulan konularda ferahlığa çıkılacağına, borçların yakın zaman içinde biteceğine, hayat içinde yepyeni bir sayfa açılacağına işarettir.

Rüyada oyuncak bebek emzirmek kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına, kudretli kişiler arasına gireceğine, işlerini tek başına yöneteceğine yorulmaktadır.

Rüyada özürlü bebek emzirmek çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına yorulur.

Rüyada parmak bebek emzirmek geçim zorluğundan kurtulacağına, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir olgunluğa erileceğine işarettir.

Rüyada prematüre bebek emzirmek başarıya ulaşacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, parasız ve ekmeksiz yaşamak zorunda kalacak kişilere kol kanat gereceğine delalet eder.

Rüyada sahipsiz bebek emzirmek eline daha fazla gelir geçeceğine, herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, alacağınız bir davetin sizi sevindireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sakat bebek emzirmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sarışın bebek emzirmek sorunlarının çözümü için canla başla çalışacağına, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah saçlı bebek emzirmek işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sokakta bebek emzirmek hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına, çok mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sürekli bebek emzirmek hakkını yedirtmeyeceğine, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine yorulur.

Rüyada tanıdık bebek emzirmek fakirlerin zenginleşeceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, görgülü ve kültürlü olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada taze bebek emzirmek bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine, hayatının güzelleşeceğine, kısmetlerinin ve şansının artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tombul bebek emzirmek rahat bir nefes alınacağına, yaşamının plan ve program içinde olması sayesinde kurulu bir düzeninin olacağına, büyük bir proje ile birlikte zenginliğe adım atacağına inanılır.

Rüyada tuvalette bebek emzirmek sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak yıkılmaz dostluklar edinileceğine, sevabı bol olan yaşamında dara düşmeden, sürekli dua alarak yaşayacağına işaret eder.

Rüyada üçüz bebek emzirmek terfi yolunun açılacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, kısmetinin ve şansının açık olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada uyuyan bebek emzirmek önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yabancı bebek emzirmek gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, bir olayda üzülmesine dahi gerek olmayacağına, evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine işaret eder.

Rüyada yatakta bebek emzirmek elde edilen bir başarının büyük fırsatların kapısını açacağına, sorunlarından çok yakın zaman içinde kurtularak herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, ailesini gururlandıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yediz bebek emzirmek masallara konu olacak rahatlıkta ve konforda bir yaşam süreceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin son bulacağına ve bazı kötü kişiler tarafından kırılan kalbinin düzeleceğine, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni bebek emzirmek kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, kısa bir süre sonra kendisine rahatsızlık veren bazı durumların düzeleceğine, hayatına bakacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada yeni doğan bebek emzirmek işlerin hafifleyeceğine, doğru işler yapacağına, zor günlerin geride kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada zayıf bebek emzirmek ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, kendini her şeyi başarabileceğine inandıracağına, iyi yürekli, kendisine güvenilebilecek bir dosta sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada zorla bebek emzirmek sorunların teker teker çözüleceğine, işlerin yoluna gireceğine, hayırlı haberler alınacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına alamettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gulay

Rüyamda kiz bebeğim olmus onu emzirdigimi görüyorum sütüm çok boldu çok güzel bir kız bebegiydi

Gulay

Tesekkurler

Yonca

Rüyamda bebeği emzirmeye çalışıyorum ama beceremiyorum.en sonunda sagip o şekilde iciriyoruM Bebege.. evliyim dört yaşında oğlum var

derya

ruyamda bebek emzirdigimi ve emzirirken bolca sut aktigini gordum anlami nedir tesekkurler