Rüyada Bebek Kıyafeti Almak

Rüyada bebek kıyafet almak rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına, kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, hiçbir derdinin kalmayacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, çok iyi şeylere tabir olunur.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin yapılan bir hatanın düzeltileceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, büyük bir başarının elde edileceğine, özel hayatında bazı yeni kararlar alacağına, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, yaptığı işte verimi ve başarıyı yakalayacağına delalettir.

Rüyada doğacak bebeğe kıyafet almak ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, akıllı adımlar atacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine inanılır.

Rüya anlamına göre rüyayı gören kimsenin beklemediği sevindirici bir teklif karşısında mutluluktan havalara uçacağına, üzüntülerinin yerini sevincin ve mutluluğun alacağına, başarılı bir insan olacağına, endişelerin biteceğine, projelerinin beklenenden daha fazla ilgi göreceğine, yakın bir zaman içinde tanışılacak bir kişi ile dünyaevine girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada erkek bebek kıyafeti almak başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına, hayatının daha kolay olacağına, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, karşı cinsten her zaman ilgi ve alaka göreceğine, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin çok güzel işlere gireceğine, çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, haneden birinin evlenip gideceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada hediye bebek kıyafeti almak alnının akıyla sonlandırdığı bir görevinin daha büyük işler için bir örnek olacağına, daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, hayallerine kavuşup daha çok çalışma şevki ile dolacağına, pek çok kimseye yardımlarda bulunacağına, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına, evlilikle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine, sorunlarını çözmek için etrafındakilere yol göstereceğine, malının da çevresindeki muhtaç kişilere yardım ettikçe artacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedileceğine, aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine tabir olunur.

Rüyada mavi bebek kıyafeti almak çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına ve içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, büyük sıkıntılar çekeceğine, vefalı davranışları ile herkesin takdirini kazanacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada pazardan bebek kıyafeti almak hastalıklarının iyileşeceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, işyerindeki kendinden yaşça büyük birisinin sıkıntılarının çözümü için önayak olacağına, kendisine değer katan kimselerle bir araya geleceğine, gösterilecek olan sabır ve azim ile bir işten çok iyi kazanç elde edileceğine, başarılarının bir ömür süreceğine işaret ettiği söylenir.

Tabirciye göre rüyayı görenin zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına, en umutsuz olduğu anda Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, elinin bollaşacağına, çevresinin kalabalıklaşacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, darlıktan ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada sevgiliyle bebek kıyafeti almak sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, kişinin ailesinden beklediği manevi desteği alacağını ve para konusunda da aile büyüklerinin teklifleri sayesinde zor günleri çabucak atlatacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için harcanacağına, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, sevdiklerinin başarıları ile gururlanacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine delalet eder.

Rüya açıklamasına göre sevdiği ile birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine, herhangi bir para sıkıntısı çekmeden, yolunda huzurla devam edeceğine, akıllı adımlar atacağına, hayır dualarına nail olacağına, büyük adımlar atılacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
7 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bade

Rüyamda evime iki tane çocuk girmeye çalışıyor evin balkonu alçakmış oradan kilidi kırıp girmeye çalışıyorlar bende yakalıyorum onları annelerinin yanına götürüyorum benim amacım çocuklarının yaptığı yanlışı anlatıp dikkatli olmalarını sağlamak rüyada oğlum da oyun oynuyor çocukları teslim ediyorum annelerine anneleri de şikayetçi olmadığım için beni alışverişe götürüyor pazardan birsürü şeyler alıyor oğluma da bolca bebek kıyafeti alıyor hepsi de birbirinden temiz ve güzel renkli anlamı nedir

Bade

Teşekkür ederim hayra alamet olur inşallah ??

Emine

Ruyamda. Bebek kiyafeti satan yer gorup baktım kızımda hiç guzel degil deyince almadan. almadan ýürüdüm

Merve Doğancı

Annemle birlikte pazardaydık bebek kıyafetleri satan tezgahda durduk. Ben kıyafetlere bakarken annem bişey demeden başka yere gitti. Onu beklerken tazgahdaki abi alıp almayacağımı sordu bende “alıcaktık ama annem nerde bilmiyorum” dedim. Annemi gördüm birbirimize doğru yürüdük tezgahı göstererek “almıycaz mı” dedim. “Bilmiyorum” dedi bende “alalım bulunsun illaki birine hediye ederiz” dedim. Bir tane üst beyaz kız elbisesi seçtik. Tezgahtar takım şeklinde satılıyor dedi. Elbiseyle aynı renkte olan çorap pantalon gibi bir kaç parça daha aldık.