Rüyada Bebek Unutmak

Rüyada bebek unutmak rakipleri ile daha kolay rekabet eder olacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine, çok güzel ve hayırlı işlere girerek insanlara yardım edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin ailesini daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, karşısına kendisi için en ideal kısmetin çıkacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, kendisini üzen konuların yakın bir zaman içinde çözüleceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, tartışma yaşanan kişilerle aranın düzeltileceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada arabada bebek unutmak iyi haberler alınacağına, güç ve kudret sahibi olacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, huylarının güzelleşeceğine, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine alamet eder.

Rüya alimine göre maddi sıkıntılardan kurtulmaya, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına, huzur içinde yaşayacağına, her türlü sıkıntısından ve güçlükten kurtulacağına, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete sahip olunacağına, birçok yeni fikir edinileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada doğurduğu bebeği unutmak sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, işlerin günden güne artacağına, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, sık sık şehir dışına çıkarak yeni insanlarla tanışacağına, sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, hayırlı kişiler ile tanışacağına alamettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına, hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada evde bebek unutmak yeni ve güzel makama sahip olacağı bir işe başlayacağına, özgüveninde artış yaşanacağına, eşiyle bahtiyar olacağına, ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, ailesini daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına yorulur.

Rüyanın yorumuna göre yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, canının sağ olacağına, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineceğine ve mutlu olunacağına, fakir fukaranın karnının doyurulacağına, yaşama sevincine kavuşacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına delalet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emel

Rüyamda bir gün öncesi hamile imişim ve doğum yapmışım, ama birgün sonra bunu unutuyorum ve bana akrabalar bebeği soruyor hatırlamıyorum. Ve duyunca şaşırıyorum, ben hamilemiydim diye soruyorum. Üstelik ortada bebekte yok ve ben çok iyiyim yani hiç doğurmamış gibi. Yorumlarsanız sevinirim