Rüyada Berzah Görmek

Rüyada berzah görmek rahat ve güzel günlere kavuşacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine, nimet ve bolluğu yaşayacağına inanılır.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin yaşamının keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, rahat şekilde yaşayacağına, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine, bereketli yağmurlara rivayet etmektedir.

Rüyada berzah görmek yenileceğine, şifa bulacağına, hayatını çok güzel ve rahat bir şekilde sürdürmesine vesile olacak ve sevdikleri ile mutlu olmasını sağlayacak işlere gireceğine, kendisine engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, içinde bulunduğu hatadan kurtulup doğru bir hamle yaparak çok daha rahat edeceği bir proje gerçekleştireceğine, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına delalet eder.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kimsenin yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, hayatında olmasını istediği ve sevdiği bir kişi ile iş yapma şansına erişeceğine, rızkının ve kazancının bollaşacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine, hayatın yüzüne güleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada berzah görmek yapılan hataların yakında telafi edileceğine, kuracağı yeni düzende yeni insanlara yer vereceğine, zorlukların ve tartışmaların aşılacağına, hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, büyük işlere girerek hayal ettiği her şeye kavuşacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibinin çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, özel hayatının yolunda gideceğine, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments