Rüyada Beyaz Beze Sarılmak

Rüyada beyaz beze sarılmak kendi hakkında güzel sözler duyulacağına, gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, el attığı her işte herkesi kıskandıracak başarılar elde edeceğine, sorunların çözüme kavuşacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına, şifa edineceğine işaret ettiği söylenir.

Ulemaya göre en yakınındaki kişi ile ilerde iş ortaklığı yapacağına, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, iş hayatında çok hayırlı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatının bereketli ve verimli olacağına delalettir.

Rüyada beyaz beze sarılmak dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, kapanan bütün kapıların açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kişinin korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, kendisini çok heyecanlandıracak durumlarla karşı karşıya gelineceğine, sıkıntıdan kurtulmak için ettiği duaların kabul olacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına, dertlerini unutmasına, gözyaşını silmesine ve elinin de darlıktan kurtulmasına vesile olacağına inandığı gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

Rüyada beyaz beze sarılmak kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, bir hastalıktan kurtulunacağına, çok kazançlı yatırımlara gireceğine, ağız tadı ile yaşanacağına, sağlık sorunlarının uzaklaşması ile kişinin keyfinin yerine geleceğine, üzüntü duyan ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, yaşama karşı daha güçlü, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, gittiği yerde aradığı huzuru bulacağına, makam sahibi olacağına, heyecanlanacağı olaylarla karşılaşacağına, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, uzun zamandır muzdarip olunan bir rahatsızlığın geçeceğine yorumlanır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments