Rüyada Beyaz Giymiş Kadın Görmek

Rüyada beyaz giymiş kadın görmek işlerin düzene gireceğine, maddi imkanlarının çoğalacağına, her daim temkinli olacağına, büyük bir ortaklığa girileceğine, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, hep alın terini yiyeceğine alamet eder.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kimsenin işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, büyük işlere imza atacağına, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz giymiş kadın görmek işlerinin ve projelerinin kendisine başarı ve zafer getireceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, para veya burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin evlat sahibi olacağına, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, sahip olacağı malın fazlalığına, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına alamet eder.

Rüyada beyaz giymiş kadın görmek elinin bolluk göreceğine, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, sevdiği kimselere yardım ederek aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, bahtının güzelleşeceğine, yaptığı hatalardan ders alacağına, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine inanılmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments