Rüyada Beyaz Kaplan Görmek

Rüyada beyaz kaplan görmek yeni başladığı bir işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, ağız tadının, keyfinin, rahatının, konforunun ve lüksünün sürüp gideceğine alamettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin işlerinin istediği şekilde yürüyeceğine, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, bıkmadan usanmadan azimle çalışarak ve temkinli hareket ederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına işaret eder.

Rüyada büyük beyaz kaplan görmek çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, sıkıntıların kendisine destek veren kimseler sayesinde aşılacağına, ticaretten yana şansının yaver gideceğine ve kendisini çok memnun edecek gelişmeler olacağına, sistemli şekilde başarıya koşacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına rivayet eder.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibinin ortaklarla yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, işi ne olursa olsun severek çalışacağına, aile içindeki huzurun hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına inanılır.

Rüyada evde beyaz kaplan görmek eline geçen paranın bir kısmı ile geleceğine yatırım yapacağına, sıkıntılardan çok bunalmış kişilerin yüzünü güldürecek gelişmeler yaşanacağına, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, esenliğe ve feraha kavuşacağına, yeni ev eşyaları alınacağına, kendine çeki düzen vereceğine yorumlanır.

Rüya yorumları lugatına göre rüya sahibinin hayırlı kişiler ile çok güzel bir ortaklık kurulacağına, sermayesinin çoğalacağına, hanesine güneş doğacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine alamettir.

Rüyada siyah beyaz kaplan görmek sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bir kişiden yardım alınacağına, moralinin yerine geleceğine, beklemediği bir anda kazanacağı mala ve karşısına çıkacak olan hayırlı bir kısmete, yeni işlere girmek için çeşitli adımlar atılacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, işi ile gündeme geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşayacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine işarettir.

Rüyada yavru beyaz kaplan görmek sevilen birinin elinden tutarak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, inanıp, azmedip, çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, bekar ise kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, sevdiği ile yaşanacak hastalıklara ve diğer sorunlara birlikte göğüs gereceklerine ve aşk dolu olan kalplerinin bir ömür boyu sadece birbirleri için atacağına, başarılı bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüya açıklamasına göre rüyayı gören kimsenin mesleğinde uzmanlaşacağına, aile hayatı ya da iş hayatı ile ilgili olaylar ve düşünceler için edilen duaların Allah katında kabul edileceğine, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve bir araya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine delalet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Mhsn yılmaz

Ruyamda polis olarak calistigim büroya dogru giderken beyaz bir kaplan bir tane kafesin icine giriyor hizlica benden kacar gibi. Ben de calistigim yere girip uzaktan ona dogru ates etmeye basliyorum. Buyuk beyaz bir kaplan ama zebra gibi sihay cizgileri mevcut. Daha sonra kaplanin yaninda insanlar da kaplanin kafasina ates ediyorum, Birisinin başindan vuruyorum ama o vurdugumu kaplan biliyorum. Daha sonra şarjörümü gümüş kurşunla dolduruyorum .

Fatma

Ruyamda olmuş beyaz çizgileri siyah olan kaplan gördüm içi boşaltılmış yatıyordu. Sonra dirilmeye başladı korktum .