Rüyada Beyaz Mevlüt Örtüsü Görmek

Rüyada beyaz mevlüt örtüsü görmek kendisini sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, başarısının ve mutluluğunun önündeki engellerin kalkacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, işlerin yoluna gireceğine, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına işarettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına ve onunla mutlu olacağına, hayatın tüm külfetinden kurtulmuş olacağına, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz mevlüt örtüsü görmek elde edeceği zaferlerin arkasında hem ailesinin, hem de sevdiklerinin olacağına, beklentilerinin yerine geleceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine tabir olunur.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin bedeninde bir yara veya bir rahatsızlık var ise iyileşeceğine, işlerin yoluna gireceğine, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, rahatının yerine gelip, yüzünün güleceğine, kendi gelişimini bambaşka bir yöne taşıyacağına, zaferlere doymayacağına delalettir.

Rüyada beyaz mevlüt örtüsü görmek kendisine daha uygun ve daha güzel bir hayat kurarak çok uzun zamandan beri ertelediği hayallerine kavuşacağına, ömrünün çok uzun olacağına, girilen birçok işte doğru kararların verilmesi ve akıllıca adımların atılması ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, kusurların ve günahların telafi edileceğine, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına tabir olunur.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin büyük kazanç elde edeceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, yaptığı bir iş ile başarılı olacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine, uğranacak büyük zararların ve ortaya çıkacak sorunların tahmin edilmesi ve bu durumun akıllı bir şekilde kontrol edilmesi için kişinin yakın bir arkadaşından yardım ve destek alacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments