Rüyada Beyaz Perde Tutmak

Rüyada beyaz perde tutmak kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre rüyayı görenin düşmanlıkların biteceğine, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, aile hayatında huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine, yapılan ek işler sayesinde kısa sürede borçlardan kurtulacak olan rüya sahibinin geleceğini düşünerek yatırımlar yapacağına, kendisini çok büyük sürprizlerin beklediğine ve yakın bir zamanda çok şaşıracağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz perde tutmak verilen sözlerin yerine getirileceğine, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına, dünya malı elde edeceğine, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, eline geçen parayı işlerini büyütmek için harcayacağına alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, arkadaşlarıyla dayanışma ve sevgi içinde olacağına, sağlığını geri kazanacağına, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, önünün açılacağına, sahip olacağı hayattan memnun olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz perde tutmak kişiye çok büyük bir şöhret getirecek işlere imza atılacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde çok zarar görmeden kurtulacağına, farklı kişilerle tanışacağına, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, toplu para gelmesi sayesinde kendi işini açacağına işaret eder.

Rüya yorumcusuna göre rüyayı gören kişinin çalışmalarının eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, en yakınındaki kimselerin sıkıntılı ve sorunlu olunan zamanlarda büyük bir istekle ortak olacağına, mesleki anlamda kendini ve pozisyonunu geliştirmek için yeni ortalıklar ve yeni yatırımlar yapacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, korkularını yeneceğine, sıkıntılarını aşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments